• 25 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: התיז גז פלפל ושדד תיק עם מדבקות פנטה במרכז גילת

''אני אדקור אותך יא בן זונה'' - כך איים תושב באר שבע שעל פי כתב אישום התיז גז פלפל בפניו של אדם ושדד ממנו תרופות מרשם - מדבקות פנטה וכדורי ליריקה, בצהרי היום, במרכז גילת

נרקומן ב''צלילה'' בשכונה ד', מדבקת פנטה בקרבת מקום (צילומים סלולריים)

במשטרת באר שבע לא מקלים ראש בתופעת המשתמשים ווהסוחרים בתרוות מרשם - בראשן מדבקות הפנטה, אשר בשימוש הרפואי שלהן מסייעות לחולים הסובלים מכאבים עזים, בהם חולים אונקולוגיים. בשימוש הלא רפואי, מכורים לסמים מחממים את המדבקה ושואפים את ההדים. בשימוש כזה, הפנטה הופך לסם מסוכן, ממכר, שמינון יתר ממנו עלול אף לגרום למוות - זאת בניגוד למינון הרפואי, כאשר המדבקה משחררת מנה מדודה וקטנה לגופו של המטופל. 

על פי כתב האישום, ב-22 בפברואר, בשעה 12:00 לערך, תושב באר שבע, בן 34, שדד אדם, שבתיק שלו היו תרופות מרשם, אותן קיבל לשם טיפול במחלה. על פי כתב האישום, הוא ביקש מהמתלונן כדורים ומשזה סירב, התיז לפניו גז פלפל ושדד ממנו את התיק ואיים לדקור אותו. הוא גנב מהתיק 4 כדורי ליריקה (המשמשים לטיפול בכאב ממקור עצבי) וכן 8 מדבקות פנטה. 

כתב האישום הוגש הבוקר בבית משפט השלום בבאר שבע, בתום חקירה של שוטרי תחנת באר שבע, שהביאה למעצרו של החשוד. 

כזכור, נחשפה באופן בלעדי בברנז'ה NEWS תופעת הסחר והשימוש בפנטות בסביבת מרכז גילת. משנפתח מוקד השיטור העירוני במרכז גילת, עברו המכורים לרחובות שמסביב והפכו את חיי הדיירים לגיהנום. דיירים ברחוב סמוך סיפרו כי במהלך כל שעות היום מכורים הופכים את חדרי המדרגות לפינות עישון סמים ועשיית צרכים. ''זה נורא. אני יוצאת לעבודה בבוקר ונתקלת בקקי שלהם במדרגות, בניירות הכסף, לפעמים הם כל כך מסוממים שהם עם המכנסיים למטה או זרוקים ברחוב שלנו. יש פה ילדים ואנשים מבוגרים ויש גם פחד ממחלות'', אמרה דיירת לברנז'ה NEWS. 

גורם במשטרה סיפר, כי אין אפשרות טכנית לשים שוטר בכל פינה, אך נעשות פעולות להגביר את האכיפה כנד סוחרים בסמים ובתרופות מרשם.

תגובות

End of content

No more pages to load