• 24 יולי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מגפת הקורונה: מערכת החינוך נסגרת, ''שעת חירום הסטורית''

ההחלטה אינה כוללת את החינוך המיוחד, פעוטונים, גני ילדים, פנימיות. ''ווהי שעת חירום הסטורית, לאומית ובינלאומית'', אמר נתניהו

מגפת הקורונה עולה מדרגה: מערכת החינוך נסגרת, יישקלו בהמשך צעדים הנוגעים לתחבורה הציבורית. ראש הממשלה בהודעה דרמטית הערב, שגם אם הייתה צפויה - כולם קיוו כי לא תקרה. לדברי נתניהו מדובר בשעת חירום הסטורית, לאומית ובינלאומית.

מערכת החינוך תושבת. יוחרגו חינוך מיוחד, פעוטונים, גני ילדים. 

נתניהו: ''המפתח לניצחון על הנגיף הוא מניעת ההדבקה עד שיימצא חיסון. אל תלחצו ידיים ב. רחצו ידיים, מבקש מכם לשמור על הגינה, שימוש בטישו, למנוע התעטשויות, למנוע מגע בפנים - זה העיקר, שמירת מרחק - שימו לב, השרים לא נמצאים איתי על הבמה''.

משרד החינוך מסר הערב כי בהתאם להחלטת ראש הממשלה, שר החינוך, משרד הבריאות, והמטה לביטחון לאומי מערכת החינוך תחל את חופשת הפסח החל ממחר. ילדי הגנים, ילדי החינוך המיוחד, נערים בסיכון ותלמידי כפרי הנוער ימשיכו את לימודיהם

''כדי לעצור את מגמת ההתפשטות של נגיף הקורונה ומספר החולים החליטו הערב ראש הממשלה, שר החינוך, משרד הבריאות והמטה לביטחון לאומי כי החל ממחר (ו')  מערכת החינוך תחל את חופשת הפסח. החלטה זו תחול על כיתות א'-יב' ועל פעילויות בלתי פורמליות (כגון: טיולים) ''.

''היא לא תחול על גני ילדים, ילדי החינוך המיוחד הלומדים במוסדות חינוך מיוחד ונערים בסיכון. כמו-כן, היא לא תחול על תלמידי כפרי הנוער שאינם ברי פינוי. אלה יקבלו מענה חינוכי בכפרים. אשר לילדי עובדי הצותים החיוניים בגילאי א-ג, נבחנים כעת פתרונות, והודעה בעניין תמסר בהמשך''. 

''המשרד יחל לתת את המענים הלימודיים הנדרשים, ויעדכן באופן מסודר בהמשך אודות המשך המהלכים שהוא יקדם במהלך הימים הבאים''.

תגובות

End of content

No more pages to load