• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

טרגדיה ברהט: תינוקת נספתה בדליקה

פעוטה בת שבעה חודשים נכוותה באורח קשה בכל חלקי גופה בדליקה שפרצה בבית בשכונה 5 ברהט. היא חולצה במצב אנוש מהבית הבוער,

צילום: דוברות כיבוי והצלה

טרגדיה ברהט: פעוטה נשרפה למוות בדליקה בדירה. צוותי כיבוי ומגן דוד אדום הגיעו לזירהף חילצו את התינוקת כשמצבה אנוש, היא סובלת מכוויות בכל חלקי גופה ונאלצו לקבוע את מותה אחרי זמן קצר.

בשעה 07:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על שריפה בבית ברהט. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של פעוטה כבת 7 חודשים ופינו לבי"ח סורוקה גבר כבן 60 במצב בינוני כשהוא סובל משאיפת עשן. 

פראמדיק מד"א ג'וש וינשטיין סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אש ועשן שעולים מהבית. אנשים שהיו במקום חילצו אלינו פעוטה כבת 7 חודשים מחוסרת הכרה עם כוויות קשות בגופה, ביצענו בדיקות רפואיות אבל מצבה היה קריטי ונאלצנו לקבוע את מותה בשטח. גבר כבן 60 שחולץ גם הוא מהבית וסבל משאיפת עשן טופל במקום ופונה במצב בינוני לבית החולים כשהוא בהכרה."

לוחמי האש אשר הגיעו למקום האירוע קיבלו מידע מאנשי המקום על פעוטה שחולצה מהדירה טרם הגעת הצוותים למקום ופונתה לטיפול רפואי ככל הנראה ע"י בני המשפחה. לאחר חדירת לוחמי האש לדירה זיהו הצוותים עשן ומוקד שריפה במיטת תינוק כאשר לא היה ברור האם ישנם אנשים נוספים בתוך הדירה. הצוותים ערכו בסריקה בדירה תוך אוורור הדירה מעשן ועד לסיום האירוע.
לאחר סריקה לא נמצאו לכודים נוספים ונפתחה חקירה במקום על ידי צוות חקירה בניהולו של מפקד התחנה טפסר משנה משה עמר. כמו כן ממצאי החקירה יועברו בסיום למשטרה ועד להשלמת החקירה.

תגובות

End of content

No more pages to load