• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע מפנימה: החיים לא יחזרו להיות אותו דבר

העירייה מוותרת על האכיפה בכחול-לבן, תיאטרון באר שבע יעלה הצגות לפייסבוק, בתי האוכל המוכרים והאהובים של ב''ש עוברים למתכונת משלוחים

ההצגה ''פרח השכונות'' (צילום: תיאטרון באר שבע), פלאפל (צילום: yummyporky / CC BY 2.0)

תוך פחות מיממה, באר שבע מפנימה שלפחות בחודשים הקרובים, החיים לא יהיו כתמול שלשום, לפחות לא בתקופה הקרובה. עיריית באר שבע החליטה, למשל, להקל על התושבים בענייני חניה: לאור המצב החליט ראש העיר רוביק דנילוביץ' שלא לאכוף בכחול לבן. אגף הפיקוח העירוני ימשיך לאכוף איסורי חניה בלבד הקשורים לבטיחות כדוגמת נכים, אדום לבן והפרעה לתנועה וזאת לצורך שמירה על הסדר  ושלום הציבור.

תיאטרון באר שבע, כמו תיאטראות אחרים בארץ, נאלץ לסגור את שעריו. עם זאת, בתיאטרון מצאו דרך להמשיך לשתף את תושבי באר שבע בעשייה התרבותית הטובה שלהם: התיאטרון עצמו מושבת, אבל ההצגה חייבת להמשך.  ביוזמת מנכ"ל התיאטרון שמוליק יפרח הוחלט שמדי יום יועלו לעמוד הפייסבוק של התיאטרון הצגות מלאות מהרפרטואר העשיר של התיאטרון. אם אי אפשר לצאת מהבית, ההצגה באה אליכם, כי תיאטרון בימים אלה אפשר גם בפיג'מה.

בין ההצגות שיעלו: "מהומה רבה על לא דבר" מהקומדיות המהוללות ואהובות של שייקספיר עם שרון אלכסנדר, נתן דטנר, אבי פניני,. "פרח השכונות", קומדיה מוזיקלית מאת קובי אוז, בשילוב שירי טיפקס עם גיא זו ארץ, מאיר סוויסה, אוולין הגואל, לירז צ'רכי. "כלוב העליזים" קומדיית מצבים מטורפת, מצחיקה (עד דמעות) ומרגשת (עד דמעות), עם מולי שולמן, רון ביטרמן, יונתן צ'רצ'י, שירי גולן.

"בוא תכיר את אבא" עיבוד למחזהו המצליח ביותר של אשף הקומדיות הבריטי אלן אייקבורן, עם אורן כהן, ענבר דנון, אדוה עדני. "אם נדע לאהוב" מסע תיאטרלי מוסיקלי בעקבות שיריו של ז'אק ברל, עם אמיר קריאף, עלא דקה, מיכל וינברג. "גן הדובדבנים" עיבוד למחזהו של צ'כוב, סיפור על אנשים קטנים עם לב ענקי, עם תום אבני, רועי אסף, ירון ברובינסקי. "שחק אותה סם"  עיבוד למחזהו הראשון של וודי אלן שהיה ללהיט ענק, עם עידן אלתרמן, גורי אלפי ואפרת בוימולד. "קומדיה סקסית בליל קיץ" קומדיה רומנטית על זוגיות, תשוקה ואהבה עם ירון ברובינסקי."סליחות" דרמה קומית ישראלית מרגשת עם אוולין הגואל.

בבאר שבע, חלק מבתי האוכל החליטו לא לסגור את שעריהם, אלא לפעול במסגרת שירות משלוחים: בן בתי האוכל שיפעלו במתכונת זו - בית הפול, המסעדה האוטנתית, חומוס אליהו, גיגסי. התושבים חוזרים גם למכולות השכונתיות, קונים את ההכרחי.  

עיריית באר שבע פרסמה פוסט, קראה לבתי אוכל שמבצעים משלוחים, לשתף את הפרטים שלהם. זהו הפוסט המקורי:

​​​​​​​
​​​​​​​תגובות

End of content

No more pages to load