• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מדינה במעקב: רוה''מ אישר תקנות לשעת חירום - למלחמה בקורונה

צמצום דרסטי של כוח האדם במגזר הציבורי והפרטי, מעבר למתכונת חירום, חבילת סיוע לעצמאיים: ראש הממשלה ושר האוצר חשפו את הצעדים החדשים למלחמה בקורונה

הצהרת ראש הממשלה (לע''מ / כאן 11)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

ראש הממשלה בנימין נתניהו נתן הערב הצהרה בנושא הצעדים החדשים שיינקטו למלחמה בהתפשטות נגיף הקורונה. "הממשלה תאשר הלילה תקנות לשעת חירום שיאפשרו שימוש באמצעים דיגיטלים למלחמה בקורונה האמצעים יעזרו לנו נאוד לאתר את מיקום הנגיף ,מיקום החולים ולעצור על ידי כך את התפשטות הנגיף".

וידאו: הצהרת ראש הממשלה ושר האוצר
 


נתניהו אמר כי המגזר הציבורי עובר לעבוד במתכונת חירום ואילו המגזר הפרטי למתכונת מצומצמת: "העסקים והחברות נדרשים לצמצם את מספר העובדים במקומות העבודה ב-70%. אפשר לעשות את הצמצום נזה בעבודה מהבית או שיטות אחרות". נתניהו גם הבהיר כי לא יהיה סגר כללי במדינה וכי השירותים החיוניים יופעלו במתכונת מלאה אולם הוסיף: "הממשלה תטיל הסגר מקומי היכן שיש התפרצות". ''באשר לתחבורה הציבורית, היא תמשיך אבל יהיו שינויים''.

שר האוצר משה כחלון  הודיע על מענק של 6,000 שקלים לעסקים קטנים  והזרמת חמישה מיליארד שקל למשק. המטרה: "להניע מנועי צמיחה שיוכלו להחיות ולסייע לעסקים הקטנים והבינוניים להתקיים. החבילה עצמה, הפרטים, יגובשו בימים הקרובים".

תגובות

End of content

No more pages to load