• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בעיצומה של מגפת הקורונה: מסעדה וקפה נרגילה בשגב שלום עבדו כרגיל

בעיצומה של מגפת הקורונה בישראל, שני עסקים בשגב שלום צפצפו על איסור הפתיחה. המשטרה סגרה אותם ל-20 ימים

צילום הדמיה: NEEDPIX / CC0

משטרת ישראל הוציאה צו סגירה ל20 ימים לשני עסקים שהפרו את צו בריאות העם (תיקון 10) תוך סיכון האוכלוסייה

המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: בתם שימוע שנערך הוצא בידי משטרת ישראל צו סגירה מכח סעיף 78 לפקודת המשטרה וזאת למשך 20 ימים לבעלי שני עסקים "מסעדת פופאי" ו "חמישה כוכבים" בית קפה- נרגילה בשגב שלום- וזאת כי הפרו את צו בריאות העם למניעת הפצת נגיף הקורונה והפעיל עסקו כבשגרה.

במסגרת פעילות האכיפה של משטרת ישראל--תחנת ערוער לסיוע למשרד הבריאות בבלימת התפשטות בריאות נגיף הקורונה בישראל, ובהמשך לכך שביום 16.03 בוצעו ביקורות בעסקים הפועלים בניגוד לצו בריאות העם, הובחן כי נפתחו בשנית בתי העסק בתאריך 17.03 ובהם לקוחות ישובים.

בעלי העסקים זומנו לשימוע בפני מפקד תחנת ערוער בליווי מקצועי של תביעות רישוי דרום, בסיומו הורה על סגירת המקומות וזאת למשך 20 ימים.

המדובר בבעלי עסקים אשר הפרו את צו בריאות העם ובכך סיכנו את הציבור.

 נשמעים להנחיות – מצילים חיים. משטרת ישראל קוראת לציבור כולו ללא יוצא מן הכלל, לקיים הנחיות משרד הבריאות כלשונן ולא לחשוף את הציבור לסכנה בריאותית.
לכן, כאשר לא תיוותר ברירה משטרת ישראל תפעל בשיתוף כלל הגורמים על מנת למצות את הדין עם כל מי שיבחר להתעלם מהוראות משרד הבריאות ויגרום במעשיו, ברשלנות או במתכוון, להתפשטות נגיף הקורונה ופגיעה בבריאות הציבור

תגובות

End of content

No more pages to load