• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

משבר הקורונה: איחוד הצלה ועיריית ב''ש חילקו מזון למבודדים וקשישים

מתנדבי איחוד הצלה סניף באר שבע חילקו 200 מנות מזון למבודדים וקשישים השוהים בביתם. היוזמה נערכה בשיתוף עם מחלקת רווחה בעיריית באר שבע שרכשה את המנות

(צילום: איחוד הצלה)

דואגים לקשישים שחוששים לצאת מביתם, בשל מגפת הקורונה: 200 מנות מזון חולקו למבודדים וקשישים עריריים השוהים בביתם. היוזמה באה בשיתוף עם מחלקת רווחה בעיריית באר שבע שרכשה את המנות. כ-20 מתנדבים של איחוד הצלה מסניף באר שבע נרתמו לפרויקט וחילקו ברחבי העיר, בהתנדבות מלאה, ערכות מזון למשפחות בעיר השוהות בבידוד.

החלוקה מבוצעת תוך הקפדה על סטיריליות ונקיון. המתנדבים חבשו כפפות לידיהם והניחו את הארוחות מחוץ לדלתות של הקשישים והמבודדים כדי שלא להגיע איתם במגע.

אליה טובול, ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע: "במסגרת שיתוף הפעולה עם עיריית באר שבע במשך כל השנה, בפעילות של פרויקט 'תן כבוד' בהם מגיעים מתנדבים שלנו לבתיהם של קשישים לביקור ובדיקת מדדים. לקחנו חלק בחלוקת המזון למשפחות הנמצאות בבתיהם בעקבות משבר הקורונה. אני רוצה להודות לכל המתנדבים שלקחו חלק בסבב החלוקה הזה שלמרות הקושי והחשש של יציאה לרחוב בתקופה כזאת, יצאו ועזבו את כל העיסוקים שלהם למען הזולת. אני יודע שבחלוקה זו אנחנו מסייעים למשפחות שאין להם את האפשרות לצאת ולרכוש מוצרי מזון ואנחנו האפשרות היחידה שלהם. אני מקווה שהכנסנו תקוה אל בתיהם".

החלוקה תבוצע בשבועות הבאים, שלוש פעמים בשבוע. בכל יום יחולקו מנות מזון המספיקות ליומיים.

תגובות

End of content

No more pages to load