• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קורונה בעיר הבה''דים: 3 חיילים חלו, 100 הושמו בבידוד

3 חיילים המשרתים בעיר הבה''דים אובחנו כחולים בנגיף הקורונה. 100 חיילים, שהיו עימם במגע, הושמו בבידוד

עיר הבה''דים (צילום: דני בלר)

3 חיילים, המשרתים בעיר הבה''דים, הבסיס הגדול ביותר של צה''ל, חלו בנגיף הקורונה. משהתגלה המחלה, בוצעה חקירה אפידמיולוגית, בעקבותיה הוחלט לשים 100 חיילים בבידוד. בבסיס בנגב משרתים אלפי חיילים, בנוסף לאזרחים עובדי צה''ל, אנשי קבע, ועוד מספר גדול של ספקים ונותני שירותים המבקרים במקום מדי יום. 

בצה''ל נוקטים בשבועות האחרונים במדיניות של ריחוק חברתי, הפרדת משמרות והקפדה על נהלים, בכדי לא להגיע לתופעה של תחלואה גדולה, שתפגע בבסיס בו מאות חיילים ומתוך שמירת הכשירות של היחידות. 

ראש המטה הכללי, רא״ל אביב כוכבי, קיים השבוע שיחת וידאו ממשרדו עם מפקדי גדודים, טייסות, שייטות ויחידות נוספות. בשיחה, עמדו מפקדי היחידות על אתגרי התקופה, ועל האופן בו הם מיישמים את ההנחיות למאבק בנגיף קורונה, לצד המשך הפעילות המבצעית והאימונים. 

מדובר צה״ל נמסר בתגובה: בימים האחרונים התגלו 3 חולים מקרית ההדרכה.  לאחר בדיקה מעמיקה כ-100 חיילים מקריית ההדרכה שבאו במגע עם החיילים הוכנסו לבידוד. הבידוד נעשה במבנה מגורים מופרד בתוך מתחם המגורים. כלל החיילים מקבלים מעטפת מלאה העונה על כל צרכיהם.  הבידוד נעשה על פי הנחיות גורמי הרפואה ועל מנת למנוע מקרי הידבקות נוספים''.תגובות

End of content

No more pages to load