• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פצחני חמאס פרצו לשידור משפחת גולדין מגבול עזה - וציירו צלבי קרס

משפחת גודלין ערכה בפעם ה-102 את ''מסדר הדר'', שהפעם, בגלל ההגבלות, הועבר מגבול הרצועה בתוכנת ''זום''. בעת שמאות ישראלים צפו בשידור, פרצו אנשי חמאס, קיללו וציירו צלבי קרס

קללות וצלבי קרס למשתתפי הטקס (צילום מסך)

באנדרטת ״חץ שחור״ מול עזה קיימה משפחת גולדין את אירוע ״מסדר הדר״ בפעם ה-102 ברציפות, אתמול, שישי בצהריים. בשל הגבלות משרד הבריאות, האירוע התקיים דרך מערכת זום ובנוכחות של לאה ושמחה גולדין, הוריו של סגן הדר גולדין, באנדרטה. 

במהלך שידור הזום של האירוע, בו השתתפו למעלה מ-200 ישראלים, פרצו אנשי חמאס ומכחישי שואה וניסו להשתלט ולהפריע לו. בין היתר הם שידרו שירים נגד ישראל, ציירו צלבי קרס וניסו לשבש את דברי משפחת גולדין.

שמחה גולדין התייחס באירוע לאיומיו של יחיא סינואר ואמר כי ״אנחנו בתוך משבר הקורונה ששינה את הכל וכמובן שגם את המציאות מול עזה: ''התייעצתי עם מומחים. המצב בעזה הרבה יותר חמור ממה שעולה בדיווחים משם. המצב שם גם יכול להתדרדר במהירות קטלנית ומספר המתים בעזה יהיה פי כמה וכמה ממה שהיה במלחמת צוק איתן''. 

''כל מי שימות בעזה בגלל הקורונה יהיו באחריותו ובאשמתו הישירה של יחיא סינואר''

''עומדת בפנינו הזדמנות למנוע מעזה להפוך לאיטליה, ספרד או ניו יורק. רק מאמץ משותף של הקהיליה הבינלאומית, יחד עם מדינות האזור - ישראל, מצרים וקטאר, יהפוך את הסיוע לאפקטיבי. אבל, דווקא עכשיו כשמגישים סיוע הומניטארי חייבים לזכור שבעזה נמצאים החיילים והאזרחים וצריכים להשיב אותם כאן ועכשיו''.

וידאו: איומים וקללות במהלך האירוע (צילום מסך)
​​​​​​​


''כל מי שימות בעזה בגלל הקורונה יהיו באחריותו ובאשמתו הישירה של יחיא סינואר. הוא מצד אחד ממשיך להחזיק בהדר, אורון ואברה בניגוד לחוק ההומניטארי הבינלאומי, ומצד שני, הוא מצפה להמשיך לקבל סיוע אזורי ובינלאומי. אנחנו לפני חג החירות ולפני חודש הרמאדאן. זו תקופה שבה צריכים לפעול לפי מצוות הדת, לסייע לנזקק, ולהשיב בנים לגבולם''.


תגובות

End of content

No more pages to load