• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מחר, שני: הפגנת עצמאים - מסביב לקריית הממשלה בי''ם

עצמאים מבאר שבע והנגב ייסעו מחר בשיירה לירושלים וייערכו משמרת מחאה בקריית הממשלה בבירה, במחאה על היעדר מתווה פיצוי מנזקי הקורונה, שמביא לקריסת עסקיהם

משמרת מחאה מחר, אליה יצטרפו עצמאים מבאר שבע והנגב - בקריית הממשלה בירושלים, בשעה 11:00. המכוניות ייצאו מנקודות שונות בארץ, בהן באר שבע, כאשר לדרומיים נקודת האיסוף היא לטרון (בשעה 9:30). המחאה היא יוזמה משותפת של ארגוני עצמאים שונים, כולם נפגעי משבר הקורונה, במגוון רב של מקצועות: מסעדנות, אירוח, תרבות, שירותים ועוד. 

היום התרפסמו נתוני שירות התעסוקה על היקפי האבטלה בערים שונות: בבאר שבע האבטלה זינקה ב-400%, מפחות מ-5% למעלה מ-21%. נתון זה לא כולל את העצמאיים, עסוקים פטורים, עובדי פרילאנס ועובדים על בסיס יומי. בבאר שבע ובישראל בכלל, יש חשש כי המצב הכלכלי יגרור גל אלימות, אם הפעילות במשק לא תוחזר אחרי חול המועד. הפגיעה הכלכלית בפריפריה קשה. בשירות התעסוקה חוששים ממצב  על פיו העובדים שהוצאו לחופשה ללא תשלום, מצב האמור להיות זמני, יפוטרו אם העסקים יקרסו. בעיר כמו באר שבע, מבוססת מסחר, חודשיים של עוצר גרמו נזק אדיר.

מארגני ההפגנה אומר כי כל אנשי העסקים שמגיעים מהדרום חייבים להצייטד באישור. ''זוהי הפגנת ליל הסגר, שיירת עצמאים תעלה לירושלים, בחולצות אדומות, מסכות כפפות ודגלים לקריית הממשלה ומשרד האוצר. מול הכנסת תעמוד בימת נואמים עם הגברה לזעוק את זעקתנו. מטרות ההפגנה: מענק לכל העצמאים, ללא קריטריונים. פיצוי מס רכוש, לפי מחזור. הקפאת המשק קיצוץ 30% במגזר הציבורי. ביום שני בבוקר 06.04.2020 נתאסף בשני מוקדים: חניון חוף הצוק, הרצליה בשעה 09:00 יציאה לדרך בשעה 09:30.
https://waze.com/ul/hsv8v5gwjh

יד לשריון לטרון חניון 9 בשעה 09:30 יציאה לדרך כשהשיירה מחוף הצוק תעבור סמוך ללטרון
https://waze.com/ul/hsv8wzexh4

נשמור כולנו על בריאות הציבור - 2 מטר בין האחד לשני, וכל קבוצה של 10 ישמרו 10 מטרים מקבוצות אחרות''.

צילומי האישורים:
​​​​​​​תגובות

End of content

No more pages to load