• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שני דיירים ממשען ב''ש נפטרו במהלך הלילה מקורונה

הותר לפרסום שמו של אחד הנפטרים: שמעון ריינזילבר, בן 97, ניצול שואה, שהיה בין המשפחות הראשונות שהגיעו לבאר שבע. עליה חדה במספר חולי הקורונה בבאר שבע

שמעון ריינזילבר ז''ל (צילום: אלבום משפחתי, פורסם ברשתות ללא קרדיט)

לילה קשה: שני דיירים נוספים מבית האבות משען בבאר שבע מתו במהלך הלילה ממחלת הקורונה. בכך עולה ל-10 מניין דיירי בית האבות שנפטרו מהמחלה. שני הדיירים בני 96 ו-97 סבלו ממחלות רקע קשות ומורכבות.

הבוקר הותר לפרסום שמו של אחד הנפטרים: שמעון ריינזילבר, בן 97, מראשוני העיר באר שבע. הוא נמנה עם בני 17 המשפחות הראשונות של העיר, שהגיעו אליה מיד אחרי שיחרורה, ב-1949. הוא היה ניצול שואה, אשר עלה לישראל באוניית ''התקווה''. הוא הגיע לבית האבות לפני 6 שנים יחד עם רעייתו, שהלכה לעולמה לפני כשלושה חודשים.

לפני שבועיים הוא לא חש בטוב ופונה לסורוקה, במיטה סמוכה לזו של אהרון ארושס ז''ל, הראשון שנפטר מקורונה בבית האבות. בדיקות שנעשו לו, העלו שהוא שלילי להמצאות הנגיף והוא חזר למשען. משפחתו קובלת על כך, שלא הותר להם להיות לצדו ברגעיו האחרונים, כפי שהדבר קורה עם חולי קורונה רבים. הוא הותיר אחריו בן, שלושה נכדים ומושנה נינים. יהי זכרו ברוך.

מסורוקה נמסר: ''שני גברים, בני 96 ו-97 נפטרו לצערינו הלילה  בביה״ח לאחר שאובחנו כחיוביים לנגיף הקורונה. השניים שהועברו מבית אבות משען בבאר שבע, סבלו מריבוי מחלות רקע קשות ומורכבות. אנו משתתפים בצערן של המשפחות''.

עלייה חדה במספר חולי הקורונה בבאר שבע

מספר חולי הקורונה בבאר שבע ממשיך לעלות ועל פי נתוני משרד הבריאות, עומד על 125, לעומת 83 ב-31 במרץ, עליה של כ-67% תוך שבוע.  מספר מבודדי הבית ירד בצורה ניכרת ועומד על 400.

ביחידה לטיפול באירועים מיוחדים וביחידה לטיפול נמרץ היעודיות לחולי קורונה בסורוקה, מאושפזים כעת 11 מטופלים: 6 במצב קשה, 1 במצב בינוני והיתר במצב קל.

תגובות

End of content

No more pages to load