• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הקורבן ה-14 ממשען ב''ש: זמירה ארצי, בת ה-82, נפטרה מקורונה

בדיוק כשמשפחתה ישבה לארוחת החג, הגיע הטלפון עם הבשורה הקשה: ''לא הספקנו להיפרד ממנה''

זמירה ארצי ז''ל (צילום מאלבום משפחתי, מופץ ברשתות ללא קרדיט)

דיירת נוספת מבית האבות ''משען'' בבאר שבע נפטרה מסיבוכי נגיף הקורונה: משפחתה קיבלה את הבשורה הקשה בדיוק כשישבה לארוחת החג - ולא הספיקה להיפרד ממנה.  זמירה ארצי, בת 82, היא הדיירת ה-14 מבית האבות הבאר שבעי שנפטרה ממחלת הקורונה. היא הותירה אחריה שלושה ילדים ותשעה נכדים.

כמו במקרים הקודמים, גם הפעם המשפחה לא יכלה לשהות לצדה ברגעיה האחרונים וגם במקרה זה, למשפחה טענות קשות על התנהלותם של בית האבות ומשרד הבריאות. רק לאחרונה, אחרי שבבתי האבות נרשמו תחלואה ותמותה חריגות, הוחלט לבצע בדיקות קורונה לדיירים והצוותים. כשליש ממקרי המוות מקורונה בישראל אירעו בקרב אוכלוסיית בתי האבות.

מרים לוי, מבאר שבע, כתבה בפייסבוק דברי פרידה כואבים: ''זו לא דרך בה היית צריכה ללכת, זמירה יקרה לי..... אישה יפה עם עיניים כחולות כים, אישה יפה ונחמדה , את היית עם חיוך תמיד, שוחחנו הרבה, כמה אהבת את  הפינוקים שנתתי לך. לא שיערתי שתהי בין אלה שנפלו קורבן למחלה. יהיה זכרך ברוך!''. 

מסורוקה נמסר: בת 82 נפטרה אמש לצערנו, לאחר שאובחנה כחיובית לנגיף הקורונה. סבלה מריבוי מחלות רקע. אנו משתתפים בצער המשפחה''.

''ביחידה לטיפול באירועים מיוחדים וביחידה לטיפול נמרץ היעודיות לחולי קורונה בסורוקה מקבוצת כללית, מאושפזים כעת 8 מטופלים: 2 במצב קשה, 4 במצב בינוני ושניים במצב קל''.

תגובות

End of content

No more pages to load