• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בגלל משבר הקורונה: יותר בעלי חיים ננטשים בבאר שבע

העמותות בדרום מוצפות בחיות מחמד שננטשו בצל משבר הקורונה: משפחות שנקלעו לקשיים כלכליים משליכים לרחוב כלבים וחתולים. חברת פורינה תרמה לעמותות בנגב מזון בשווי של 150,000 שקל

צילום: יח''צ חברת פורינה

עלייה דרמטית בנטישת בעלי חיים בדרום, בעקבות משבר הקורונה. אל העמותות והמתנדבים בבאר שבע ובנגב מופנים יותר ויותר כלבים וחתולים שננטשו על ידי בעליהם. חלקם משוטטים ברחובות, אחרים נזנחים בפתח העמותות.

''לאור העלייה הדרמטית באחוז נטישות של חיות מחמד ולאור שיעור האימוץ ההולך ויורד בעקבות נגיף הקורונה, תורמת פורינה מזון לחיות מחמד בשווי של למעלה מ- 150,000 ₪ לעמותות בדרום למען חיות מחמד וגייסה משפיעני רשת להעלאת המודעות לנושא'', אומרים בחברה, העוסקת בייצור מזון לבע''ח ונחשבת למובילה בשוק תזונת חיות המחמד. 

מסע הפרסום של פורינה (צילום: יח''צ חברת פורינה)

התפשטות נגיף הקורונה בישראל גרמה לעלייה של כ- 35% בנטישת חיות מחמד בגלל החשש כי בעלי החיים נושאים את הנגיף, מהחשש לגדל בעל חיים בימים כאלה ומסיבות שאינן ידועות לנו. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אין שום סיבה לנטוש חיות מחמד בימים האלה, למרות שמדובר בנגיף חדש יחסית, ארגון הבריאות העולמי ציין כי בעלי חיים לא יכולים נשאים של קורונה, ולא יכולים להדביק בני אדם.

פורינה החליטה לתרום מזון בשווי של  למעלה מ- 150 אלף ₪ לעמותות למען בעלי חיים כמו ''באר שבע אוהבת חיות'' ו''חברים לעת זקנה''. כמו כן, יצאה בקמפיין בדיגיטל תחת הכותרת "לא נוטשים את החברים הכי טובים". במסגרתו, יצרה פורינה מסגרת הזדהות בעמוד הפייסבוק שלה ואף שיתפה פעולה עם מובילי דעה כמו טל גלבוע, אופירה אסייג ומיכל אנסקי אשר העלו לאינסטגרם את הקריאה החשובה. בנוסף, יצרה שיתוף פעולה ייחודי מסוגו עם עמודי פייסבוק מובילים כמו People and cats ו'חתולים ונהנים' אליו התגייסו חברי הקבוצות להאכלת חתולי רחוב בכל רחבי הארץ.

תגובות

End of content

No more pages to load