• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: פשיטה משטרתית על שכונה בבאר שבע

השכנים שמעו יללות סירנות ונדהמו לראות כעשר ניידות משטרה מגיעות לרחבה. מה קרה שם?

הניידות ברחבה (צילום: ג'ולי אילוז לב / באר שבע ביחד)

כעשר ניידות משטרה הגיעו הבוקר לרחבת בניין באחת השכונות בבאר שבע, ביללת צופרים. השכנים נבהלו תחילה ואחרי זה הבינו במה מדובר. אליה, בתה של ג'ולי אילוז לב חגגה יום הולדת 5, אבל בגלל המגבלות של הקורונה, נאלצה לעשות את זה בבית. החלום של הילדה החמודה הוא להיות שוטרת.

האימא, ג'ולי, סיפרה את זה למשטרה, אך לא ציפתה שבימים אלה המשטרה תתפנה לזה. ההפתעה הגדולה שלה הייתה כאשר כעבור רבע שעה הרחבה שמתחת לבניין התמלאה בניידות, עם צופרים מייללים ואורות מהבהבים וכריזה ברמקול שאיחלה יום הולדת שמח. 

''אין לי מילים להודות למשטרת ישראל מה שעשיתם לנו! נשארתי ללא מילים חיממתם לי את הלב וכמובן עשיתם המון שמח לילדה! 
היה לה יום הולדת בימים של קורונה. למרות שעשינו מסיבה קטנה וצנועה בבית,  הדהד לי בלב שהחלום הגדול של הילדה הוא להיות מפקדת גדולה במשטרה. אמש יצרתי קשר עם משטרת ישראל בעמוד הפייסבוק. בלי להתבלבל יותר מדי ,הבוקר, שישי קיבלתי טלפון מאחד השוטרים של תחנת משטרה שבבאר שבע. לאחר 15 דק' הגיעו מלא ניידות רק בשביל לברך את הילדה שלי, שחגגה 5 אביבים בצל הקורונה'', אמרה האם. 

וידאו: הניידות מגיעות לרחבה (צילום: ג'ולי אילוז לב / באר שבע ביחד)
​​​​​​​


''משטרת ישראל - אין עליכם בעולם! אליה מאוד התרגשה שמחה ולא מפסיקה לדבר עליכם''  אנו מאחלים לכם המון בריאות לכם ולמשפחות שלכם, ותמשיכו לעשות עבודת קודש, בשם אליה וממשפחת אילוז לב.  לא נשכח את יום ההולדת הזה לעולם!''.

תגובות

End of content

No more pages to load