• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גופת ניצולת שואה ערירית נמצאה במגדלי גילת: נפטרה ערב פסח

דווקא ביום הזיכרון לשואה: ניצולת שואה ערירית, שנפטרה ככל הנראה ערב פסח, נמצאה במצב ריקבון מתקדם בדירתה במגדלי גילת. יו''ר זק''א, יהודה משי זהב: ''קחו אחריות על דיירים עריריים בבניין שלכם''

צילום: דוברות זק''א

שוב זה קורה בבאר שבע: מתנדב זק"א באר שבע שמעון זגורי, קיבל הערב טלפון בהול מרב קהילה בבאר שבע, שמספר על אישה ערירית בת 89 ניצולת שואה מרומניה שלא עונה לטלפון, ופעם האחרונה שהיה קשר איתה, היה זה בערב חג הפסח. זגורי הזעיק מיד את המשטרה ומד"א. קשה לתאר את המחזה שנגלה לעיניו. מדובר בבנין מגורים המאוכלס באנשים קשישים ועריריים. ריח נוראי הציף את הבנין, ובתוך הבית נמצאה האישה במצב של 'איבוד צלם אנוש'. ככל הנראה נפטרה בערב חג הפסח.

וידאו: זירת האירוע (צילום: דוברות זק''א)
​​​​​​​

שמעון זגורי מתנדב זק"א: "ככל הנראה האישה החליקה, נחבלה בראשה, ומתה מוות אכזרי, כי לא היה מי שיגיש לה עזרה. כואב הלב למצוא ככה בן אנוש".

יהודה משי זהב יו״ר זק״א: "כמה אירוני וכואב, לטפל בערב יום הזכרון לשואה והגבורה, בגופת אישה ניצולת שואה ששרדה את התופת, וכשלא נותר לה מי שיזכור, מצאה את מותה בצורה טראגית לבד. אנחנו מתחננים אליכם, קחו אחריות כל אחד בבנין המגורים שלכם, כדי להציל את שכנינו הגלמודים ממוות אכזרי ומיותר".

בשל העובדה כי האוכלוסיה נתונה בהסגר בגלל מגפת הקורונה ואנשים ממעטים לצאת מהבית, לעיתים שכנים לא מודעים למה שקורה מעבר לדלת ביתם. בפסח, כזכור, הוטל עוצר כללי. ייתכו שהאישה מעדה, זעקה - ונפטרה לבדה מוות נוראי. 

תגובות

End of content

No more pages to load