• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''אילת נקייה מקורונה, לפתוח את העיר מיד''

העיר הדרומית היא גם שיאנית האבטלה: 70% מתושבי העיר איבדו את פרנסתם בשל משבר הקורונה. ''פתיחת העיר יכולה להיות פיילוט עולמי'', אמר ח''כ פורר

צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

ועדת הכספים הזמנית בכנסת בראשות ח"כ עודד פורר דנה היום רביעי באבטלה הגואה בעיר אילת ובטבריה . על פי נתוני שירות התעסוקה כ-70 אחוזים מתושבי העיר מובטלים.

ראש העירייה מאיר יצחק הלוי ונציגי משרד התיירות קראו לפתיחה מבוקרת של העיר שהיא עיר נקייה מקורונה . על זה השיבו נציגי משרד האוצר "עובדים על זה מול המל"ל ומשרד הבריאות". עוד ביקש מאיר יצחק הלוי להעביר עוד 300 מיליון ש"ח במסגרת החלטת הממשלה הנוגעת לשדה דוב:"כל יום שעובר כמות המזון שאנחנו מחלקים לתושבים שלנו גדלה''.

נציגי התאחדות בתי המלון בטבריה ציינו כי "כ-85% מהתיירות בעיר היא תיירות חוץ וקראו לכיסוי הוצאות המלונות ב-67 מיליון ש"ח לארבעה חודשים לפי חדר,כמו שהיה במלחמת לבנון השנייה''.

חברי הכנסת חברי הוועדה קראו לממשלה לנצל את השעה ולקדם במהירות פרויקטים של רכבת ותשתיות בערים,ובמקביל לפעול לקראת יציאה מהמשבר. יו"ר הוועדה ח"כ עודד פורר קרא לממשלה להכריז על העיר אילת כעיר נקייה מקורונה "זה יכול להיות פיילוט בינלאומי", ציין.

תגובות

End of content

No more pages to load