• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לקראת סגר העצמאות: מפת המחסומים המלאה בדרום

החל מהשעה 17:00 ועד מחר, רביעי, בשעה 20:00, מוטל סגר כללי על ישראל: נאסר לצאת מהבתים, התחבורה הציבורית מושבתת, לא יותר מעבר בין ערים

צילום המחשה: משטרת ישראל

מהשעה 17:00 היום ועד מחר, רביעי, בשעה 20:00, מוטל עוצר על ערי ישראל, על מנת למנוע התקהלות המונית הבדקות במחלת הקורונה. אירועים המוניים בוטלו, במשטרה נערכים לאכיפה מוגברת, לרבות הטלת קנסות כבדים על מי שיפר את התקנות. לראשונה, נאסר גם לעשות ''על האש'' וכוחות משטרה יסיירו בפארקים ושכונות לוודא שלא מפרים את ההוראות.

בדרום יוצבו מחסומים בצמתים להבים, שוקת, ערבה, מנוחה, המחסום הצפוני לאילת, ציחור, ערוער, שרה, גילת, פלוגות, מסמיה, פרי אור ואשדוד. בנוסף, יוצבו מחסומים מדלגים ויופעלו אמצעי מעקב, בהם רחפנים. 

איור: משטרת ישראל

כמו כן, נאסר להתרחק יותר מ-100 מטרים מהבית ורק לצורך חיוני. בין היתר, נאסרה מכירת מזון. במוצאי חג העצמאות תיערך הערכת מצב, במהלכה ייבחנו הקלות נוספות, בהן פתיחה מוגבלת של קניונים - ללא בתי קפה ודוכני מזון, תוך הגבלה ניכרת של כמות המבקרים במקום ומותנה בבדיקת חום ותשאול הנכנסים לתסמינים. בבאר שבע, עיר בה פועלים קניונים רבים, הפגיעה הכלכלית בסוחרים גדולה. אי פתיחת קומות המזון המהיר ובתי הקפה בקניונים נועדה לאכוף את הריחוק החברתי ולהקטין את המגע בין האנשים. 

תגובות

End of content

No more pages to load