• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אלון דה לוקו בשיתוף חברת אביסרור משה ובניו ב''עצמאות עד הבית''

"עצמאות עד הבית": מיזם מיוחד של הזמר אלון דה לוקו ביום העצמאות בחסות חברת הנדל"ן אביסרור משה ובניו - מסיירים הערב בשכונות העיר ועושים שמח

אלון דה לוקו (צילום: מתוך העמוד הרשמי בפייסבוק)

משאית מיוחדת ועליה אמנים רבים מכל הארץ ודי-ג'יי עם מערכת הגברה ייסעו ברחבי באר שבע כדי לשמח את תושבי העיר
הזמר והמפיק המוזיקלי אלון דה לוקו, תושב העיר באר שבע, החליט שלא לתת למציאות הקורונה להעיב על חגיגות יום העצמאות ה-72 של מדינת ישראל שיחול מחר בערב, ויזם ביחד עם חברת הבנייה אביסרור משה ובניו, הממוקמת בבאר שבע ופעילה מאוד בעיר, אירוע מיוחד שיסייע לשמח את תושבי העיר המסוגרים בביתם.

השידור החי מהמשאית (צילום: באדיבות אלון דה לוקו וחברת אביסרור)


כידוע, בשל משבר הקורונה, המדינה תטיל סגר מלא בישראל ביום העצמאות ולא ניתן יהיה לצאת מהבתים אלא אך ורק למטרות חיוניות בהתאם להנחיות משרד הבריאות. בחג עצמו לא יתקיימו גם החגיגות המסורתיות בבמות ברחבי הארץ כדי למנוע התקהלויות. לכן דה לוקו ואביסרור יזמו את המהלך "עצמאות עד הבית".

ב"עצמאות עד הבית" משאית מיוחדת תסתובב בכל השכונות של העיר באר שבע ועליה אמנים רבים מכל הארץ, ודי-ג'יי עם מערכת הגברה מיוחדת ותפאורה חגיגית – כדי "לעשות שמח" בלב של תושבי העיר עם מוזיקה חגיגית ומיני הופעה ניידת. 
משאית "עצמאות עד הבית" תצא מחר (ג') בשעה 20:00 ועד 2:00 בלילה, מרחבת פרויקט "גרנד אביסרור" בשכונה ט' בבאר שבע, דרך שכונת הפארק, משם לשכונת נווה זאב, אח"כ לשכונת פלח 5 ולשכונות מרכזיות נוספות בעיר.
​​​​​​​
לדברי אלון דה לוקו, "אם לא ניתן לצאת לחגיגות – אנחנו נביא לתושבי באר שבע את החגיגות עד הבית. לא ניתן לקורונה להרוס לנו את יום העצמאות, חגיגות שכאלה יש רק פעם בשנה וגם אם אנחנו נאלצים להישאר בבתים והבמות מבוטלות, מצאנו דרך לשמח את תושבי העיר היקרה שלי. אני מזמין את הציבור לצאת למרפסות או לפתוח את חלונות הבתים ולחכות למשאית שלנו, אנחנו נגיע לשמח".
יורם אביסרור, סמנכ"ל שיווק ומכירות אביסרור משה ובניו, הוסיף כי "שמחנו לקבל את פנייתו של אלון וכמובן שמיד נרתמנו ליוזמה. העיר באר שבע יקרה לליבנו ונעשה הכל כדי לשמח את תושביה במיוחד במציאות הקשה של הקורנה שאנו חווים בימים אלה".

תגובות

End of content

No more pages to load