• 20 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

37 תינוקות נולדו בסורוקה בערב העצמאות

גם בימי קורונה הצוותים בסורוקה ממשיכים בעבודה הקשה. במחלקת היולדות נולדו 37 תינוקות חדשים ובמחלקת הקורונה מסרו בחזרה ד''ש לטייסי חיל האוויר

(צילום: רחל דוד - דוברות סורוקה)

37 תינוקת נולדו בשעה טובה בערב יום העצמאות בבית החולים סורוקה. לא רק החגיגות ביום העצמאות נשאו השנה אופי שונה, אלא גם עבודה הרופאים והצוותים במחלקה היולדות, בצל מגפת הקורונה. 

פרופ׳ רלי הרשקוביץ, יו״ר החטיבה למיילדות וגינקולוגיה בסורוקה:  ''כמו בכל לידה בכל יום, גם בימים מורכבים אלה, הצוות המיומן שלנו שמח להיות שותף ליצירה הניפלאה של חיים חדשים וערוך להעניק לכל יולדת שלנו חוויית לידה טובה, תוך שמירה על בטחונה ועל בטחון תינוקה. חדר הלידה שלנו, הגדול בישראל, היה עסוק מאוד גם במהלך היממה האחרונה בה הגיחו לעולם 37 תינוקות במזל טוב״.

נוי נבון ביתן, בת 27, תושבת אופקים שילדה את ביתה השנייה, היא אחות במחלקת יולדות ד'. היא בירכה בהתרגשות את ביתה ואת המדינה: "השנה החגיגות הן אחרות אבל אני מאושרת ושמחה מתמיד שילדתי בבית השני שלי, מחלקת יולדות ד'. הרגשתי הכי בטוח בעולם. אני מאחלת לביתי וגם לתושבי המדינה בריאות איתנה ואחדות מלאה. השנה זה הכי חשוב". 

''הצוות הרפואי במרכז סבן בסורוקה  מאחל לכל האמהות , האבות והרכים הנולדים בריאות איתנה וחג עצמאות שמח'', נמסר מסורוקה.

היום, רביעי, חלף מעל בית החולים סורוקה המטס של חיל האוויר.   ד״ר אורי גלנטה, נווט במיל. בחיל האוויר, ד״ר אורי גלנטה
רופא בכיר ביחידה לטיפול נמרץ לקורונה, מטפל בימים אלה בחולי קורונה ביחידה לטיפול נמרץ פנימי הייעודית לקורונה בסורוקה.  מצדיע ומברך את חבריו לחיל האוויר.תגובות

End of content

No more pages to load