• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

המועצה האזורית הר חברון העניקה חבילות  לחיילים המתגוררים בתחומה

לקראת יום העצמאות ובעקבות חוסר הודאות של היציאה הבאה הביתה, החליטו במועצה האזורית הר חברון להכין חבילות לחיילים המתגוררים בהר אך לא מגיעים לביתם בקרוב בגלל המצב

צילום: דוברות הר חברון

כבר שבועות ארוכים שחיילי צה"ל נמצאים בחוסר ודאות לקראת יצאתם הבייתה וגם מי שכבר יצאו לשבת אחת, לא יודעים מתי תהיה הפעם הבאה שהם יראו את הבית. במשך מספר ימים אספו עובדי המועצה בהר חברון חבילות שהכינו המשפחות והתושבים האחרים שגם רצו לפנק את החיילים הנמצאים במרחק רב מהבית. במבצע חלוקה רחב הגיעו אנשי המועצה לכל הבסיסים והמוצבים ברחבי הארץ כדי לא לפספס אף חייל או חיילת.


ראש המועצה האזורית הר חברון, יוחאי דמרי: "ההרגשה של חוסר הודאות לקראת היציאה הבאה הבייתה קשה גם לחייל וגם להורים שלו, החלטנו על המהלך הזה בשביל לשמח את החיילים אבל גם לא פחות חשוב מכך, לתת הרגשה טובה להורים שיוכלו לתת לילדים את הפינוק שהם הכי אוהבים, מאחל לכולנו חג עצמאות שמח."

צילום: צביה פריאל​​​​​​​

ובתוך כך ביישוב בית יתיר בדרום הר חברון נערך ארוע כתחליף למצעד צה"ל העונה לשם "שיירת יהודה". שיירת כלי רכב צבאיים, משטרה, דגלים ושירי ארץ ישראל. סובבו היום ברחובות היישוב. התושבים נקראו לצאת מבתיהם תוך הקפדה על שמירת נוהלי הקורונה ולהודות לכוחות הבטחון.

תגובות

End of content

No more pages to load