• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נהגת בת 70 נהרגה בתאונה בין רכב פרטי לשתי משאיות

התאונה, במעורבות רכב פרטי ומשאיות, ארעה בכביש 293, סמוך למושב. בתאונה נפגעו 4 בני אדם נוספים

זירת התאונה (צילום: איחוד הצלה)

הרוגה ושלושה פצועים בתאונה קשה בסמוך לצומת קלחים.  צוות אמבולנס של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני בזירה קשה של תאונת דרכים שאירעה בכביש 293 סמוך לקלחים.

יוסף זגורי וגונן אורן חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות שתי משאיות ורכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותה של הנהגת ברכב הפרטי. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לשלושה פצועים בינוני וקל עד בינוני מהמשאיות שמעורבות בתאונה".

במשטרת ישראל אומרים כי על פי חשד ראשוני מדובר בהתנגשות בין רכב פרטי למשאית ובהמשך התנגשות בין המשאית למשאית נוספות. כתוצאה מהתאונה נפגעו 4 בני-אדם, בוחני התנועה של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות האירוע.  שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה.

זירת התאונה (צילום: דוברות זק''א)

צוותי כיבוי אש מתחנות נגב פעלו בתאונה. לוחמי האש חילצו שני לכודים, מהרכב הפרטי ומהמשאית.

מזק"א נמסר כי נהגת הרכב, כבת 70, נהרגה במקום, צוותי מד"א מפנים 3 נפגעים במצב בינוני לביה"ח סורוקה. 

סמוך לשעה 10:00 התקבל דיווח במוקד זק״א על תאונת דרכים קטלנית בכביש 293, במקום הרוגה.

 דחבש בר יוחאי מתנדב זק״א נתיבות שטיפל בזירה: ''מדובר בתאונה חזיתית בין רכב פרטי לשתי משאיות, מעוצמת ההתנגשות עף הרכב לתעלה שבצידי הכביש. כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי. הנהגת כבת 70 נלכדה ברכב וסבלה מפגיעה אנושה והייתה ללא סימני חיים, פרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה. 3 נפגעים כבני 30 חולצו משתי המשאיות ופונו במצב בינוני לביה״ח סורוקה''.

זירת התאונה (צילום: דוברות זק''א)

''מתנדבי זק״א נתיבות טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. גופת הנפטרת הועברה למכון אבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי, נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה במקום'', נמסר מזק''א..

ממד''א נמסר: ''בשעה 09:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על תאונת דרכים בין שתי משאיות ורכב פרטי בכביש 293. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של נהגת הרכב הפרטי, אישה כבת 70 ומעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה 3 פצועים כבני 30 במצב קל-בינוני עם חבלות בבטן ובחזה''. 

תגובות

End of content

No more pages to load