• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מול 7 חזר לשיגרה - תחת מגבלות

אט-אט חוזרים מרכזי הקניות הפתוחים לפעילות, תחת מגבלות הקורונה. החנויות במתחם מול 7 נפתחו, בכפוף להוראות משרד הבריאות

צילומים: מול 7, גוגל מפות

מתחם הקניות מול 7 בבאר שבע חזר השבוע לשגרה, בכפוף למגבלות משרד הבריאות, בהן שמירה על מרחק, מדידת חום לכל לקוח הנכנס לחנות, מעקב ורישום הנכנסים.

הנהלת הקניון נוקטת בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לשמור על סביבה היגיינית ובטוחה: בין היתר יבוצעו ריסוס וחיטוי של משטחים ציבוריים, ניקיון בתדירות גבוהה, בדגש על שירותי המתחם ועל משטחים ציבוריים, פיזור עמדות חיטוי אלכוג'ל, מיתוג והצבת שילוט עם הנחיות משרד הבריאות  כמו שמירת מרחק ולבישת מסיכות במקום מונגש ובולט.

כמו כן, חויבו שוכרי המתחם לעמוד בתנאי ''התו הסגול'' כפי שהוגדרו על ידי משרד הבריאות ביניהם: מדידת חום לכל לקוח בחנות, מעקב ורישום אחר הנכנסים, סימון ושמירת מרחק של 2 מטרים בין הלקוחות, הגבלת מספר הנכנסים לחנות, הצבת עמדות חיטוי אלכוג'ל, מחיצה פיזית בין המוכר לקונה, חבישת מסכות ועוד.

"הנהלת המרכז תנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להגן על הלקוחות, על השוכרים ועל העובדים", מסר מנהל מרכז הקניות  מול 7 בבאר שבע, יונתן אבידור  "אנו מבקשים להדגיש שכולנו נושאים באחריות אישית לשמירת בריאותם וביטחונם של באי המתחם, ובהתאם נשמור על סביבה היגיינית, בריאה ובטוחה, תוך הקפדה על מילוי כל ההנחיות".

"התגעגענו מאוד לראות את הלקוחות ואנו שמחים ומתרגשים לחזור לשגרה", סיפרה נופית כהן מנהלת השיווק של המרכז , "חיכינו לרגע הזה זמן רב, אולם מבקשים להדגיש כי כל צעד יעשה תוך מילוי כל אמצעי הזהירות הנדרשים באחריות וברצינות, כדי לשמור על מרכז מול 7 כמרכז פתוח – ובטוח".

תגובות

End of content

No more pages to load