• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הגופה פונתה, הריח הנוראי נשאר: הסיוט של דיירי דוד המלך

דייר נפטר בביתו בקומה ה-3, אותר כעבור מספר ימים, גופתו פונתה אבל הריח הנוראי נשאר. ''נאלצנו לעזוב את הבניין בגלל ריח הריקבון ובגלל שזו סכנה בריאותית'', מספרת דיירת. בעמידר מנסים לאתר את משפחת הנפטר

הבניין ברחוב דוד המלך (גוגל מפות)

סיוט בבניין ברחוב דוד המלך בשכונה ד': דייר נפטר בביתו ורק כעבור ימים, בעקבות ריח נוראי במקום, הוזמנה המשטרה, שגילתה את גופתו של האיש במצב ריקבון. הגופה פונתה, הריח הנוראי נותר. ''זה ממש בלתי נסבל. אי אפשר לנשום. הריח נוראי. נאלצתי לעזוב את הדירה שאני שוכרת, כי אי אפשר להיות פה'', מספרת דיירת בבניין. גם דיירים אחרים בבלוק, המאוכלס ברובו על ידי סטודנטים, נאלצו למצוא לעצמם פתרון דיור זמני, עד שיבוצע חיטוי בדירה.

המדרגות המובילות לדירה (צילום סלולרי)​​​​​​​

''זה גם הריח וגם החשש הבריאותי, במיוחד בימים של מגפת קורונה'', אומרת דיירת. ''לא ייתכן שאנחנו נסבול וגם לא נראה לי שזה הזמן לגשת למשפחת הנפטר, שבוודאי יושבת שבעה ולבקש מהם לטפל בעניין. משרד הבריאות או אחת הרשויות צריכים לטפל בנושא. בינתיים כל מה שאומרים לנו זה לרסס מטהר אוויר בחדר המדרגות, זה ממש לא פתרון, בטח לא פתרון בריאותי. צריך להיכנס ולרסס''.

''אנחנו יודעים מי נפטר. ראיתי אותו כמה ימים לפני המקרה, לא נראה כאדם הנוטה למות, אחרי זה ראינו שהגיעה משטרה למקום והריח הנוראי יצא מהדירה'', מספרת דיירת בבניין, השוכן מול מרכז גילת. 

בחברת עמידר אישרו כי אכן מדובר כי הנפטר היה דייר החברה וכי התקבלו פניות של דיירים בבניין באשר לריח והעניין נמצא כרגע בטיפול. 

מחברת עמידר נמסר בתגובה:  ''היום, א׳, קבלנו את ההודעה המצערת על פטירתו של הדייר ואנו שולחים תנחומינו למשפחתו.
עם קבלת הפנייה, הגיע נציגנו לדירה על מנת לאטום את הדלת שנפרצה, אך לאחר בחינת המצב הוחלט לבצע במקום עבודות נקיון וחיטוי בהקדם האפשרי ולאחר מכן לאטום את הדירה.  אנו מצרים על אי הנוחות זמנית''.

תגובות

End of content

No more pages to load