• 20 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עופר כראדי: ''עליה באלימות במשפחה, הסגר יוצר לחץ''

הסגר הכפוי הפך את הבית למקום הכי מסוכן לנשים. הוועדה המיוחדת לענייני רווחה ועבודה בראשות ח"כ עאידה תומא סלימאן דנה הבוקר בנושא וסגן ראש עיריית ב''ש והממונה על תיק הרווחה סיפר שאנשיו לא יצאו לחל''ת

צילום: דוברות הכנסת

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

הוועדה המיוחדת לענייני רווחה ועבודה בראשות ח"כ עאידה תומא סלימאן, קיימה היום דיון חירום בעקבות העצמה של מקרי אלימות במשפחה מתחילת מגיפת הקורונה. חגי מויאל המפקח הארצי על אלימות במשפחה במשרד העבודה הרווחה והשרותים החברתיים מסר כי :"לצערנו יש יותר ממקרה אובדנות אחד שיש לו חיבור למקרה של אלימות במשפחה .

לאחרונה היו 4 מקרי התאבדויות שני גברים ושתי נשים המוכרים לנו מתחום אלימות במשפחה."יו"ר הוועדה ח"כ עאידה תומא סלימאן,אמרה כי מתחילת הסגר הרבה נשים נכנסו לבתיהם לתקופה ארוכה ולשהייה ממושכת ובעצם הם נכנסו למלכודת ולמקום הכי מסוכן עבורן. היא קראה להעביר מסר לכל אותן נשים. "בבית שיש בו אלימות אל תשארו''.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה עופר כראדי התייחס למצב בב''ש ואמר לברנז'ה NEWS: ''אכן יש גידול משמעותי ביותר בנושא אלימות במשפחה, הכל תוצאה של לחץ. עצם השהות של המשפחות בבית בסגר עם כל ההגבלות מייצרים לחץ גדול מאוד בין  בני הבית והתוצאה ידועה התגברות האלימות במשפחה אגף הרווחה עושה רבות ואינו כשאר אגפי הרשות אין יציאה לחל"ת ואין יציאות לחופשות ממש עבודה ושירות סביב השעון''.

תגובות

End of content

No more pages to load