• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חייל מהדרום נמצא ירוי בבסיס במרכז הארץ, צה''ל פתח בחקירה

טרגדיה: חייל, תושב הדרום, נמצא ירוי בבסיס בו שירת, במרכז הארץ. בצבא בודקים כיווני חקירה שונים. זהו המקרה השני השבוע: חיילת נמצאה ירויה בבסיס בדרום

צילום הדמיה: דני בלר (אינו קשור לזירת האירוע או לכתבה)

טרגדיה בבסיס צה''ל בצפון: חייל, תושב יישוב בדרום הארץ, נמצא ירוי וללא רוח חיים, בחדר בבסיס בו שירת בצפון הארץ. האירוע נמצא בחקירה. משפחתו של החייל קיבלה את הבשורה הקשה.

בצה"ל נפתחה חקירה לבדיקת נסיבות האירוע.הידיעה על מותו, בנסיבות טראגיות, התקבלה בהלם מוחלט בעיר מגוריו. אנשי חינוך שהכירו אותו תיארו אותו כתלמיד שקדן ונער שהיה דבק במשימות, ולא משנה הקושי. ''אנחנו בהלם'', סיפרה לברנז'ה NEWS תושבת עיר מגוריו, שהכירה אותו. ''לא קולטים את מה שקרה''.  

זהו המקרה שני השבוע, של מות חייל בנסיבות טראגיות.  מוקדם יותר השבוע נמצאה חיילת ירויה בבסיס בדרום.

ברשתות החברתיות פורסמו הספדים לחייל, שתיארו את מסירותו וכמה היה אהוב על ידי חבריו במקום בו למד. מנהל המוסד החינוכי תיאר אותו כתלמיד מצויין וניחם את הוריו האבלים.

מדובר צה''ל נמסר:

​​​​​​​
התגובה לגבי המקרה של החיילת: ''חיילת צה"ל נמצאה ירויה בבסיס צה"ל בדרום הארץ. המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע, בסיומה יועברו הממצאים לבחינת הפרקליטות הצבאית. הודעה נמסרה למשפחתה''.

התגובה לגבי המקרה של החייל: ''לוחם צה"ל נמצא ירוי בבסיס צבאי במרכז הארץ. המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע, בסיומה יועברו הממצאים לבחינת הפרקליטות הצבאית. הודעה נמסרה למשפחתו''.


תגובות

End of content

No more pages to load