• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ירי בשכונת רמות באר שבע: חבר כנופיה נהרג, אחר נמלט מהזירה

תקרית ירי בשכונת רמות: גנבי רכב התעמתו עם שוטרים, שפתחו לעברם בירי. חבר כנופיה נהרג, אחר נמלט מהזירה. מח''ש חוקר את האירוע

זירת הירי בשכונת רמות (צילום: דוברות איחוד הצלה)

קרב יריות בשכונת רמות בבאר שבע: גנבי רכב נתפסו על חם בזירה, ניסו להתעמת עם שוטרים שחשו מאויימים ופתחו לעברם בירי.,בן 44 נהרג. במהלך פעילות יזומה של יחידת אתגר בלהב 433 נגד גורמי פשיעה, בוצע הערב ניסיון מעצר של שני חשודים המשתייכים לכנופיית גנבי רכב שפעלה בשבועות האחרונים באזור הדרום.

במהלך הפעילות הבחינו השוטרים ברכב גנוב ובחשודים המנסים לגנוב רכב נוסף בברחוב שלמה בן יוסף בשכונת רמות בבאר שבע.

במהלך ניסיון המעצר ניסו החשודים להימלט כשהם פוגעים במספר כלי רכב אזרחיים ורכבים ששימשו את השוטרים תוך שהם מסכנים את חייהם של השוטרים.

השוטרים שחשו מאויימים ביצעו ירי לעבר הרכב. במהלך האירוע שוטר אחד נפגע באורח קל וכתוצאה מהירי נפגע אחד החשודים, תושב הדרום ומותו נקבע על ידי גורמי רפואה. הנושא יועבר לבדיקת מח"ש. חשוד נוסף נמלט וכעת מתבצעים אחריו חיפושים.

משטרת ישראל תמשיך למקד אכיפה נחושה כנגד תופעות המשפיעות באופן ישיר על האזרח הנורמטיבי ורכושו במטרה לשמור על איכות החיים ולאפשר שגרת חיים תקינה

צוות אמבולנס של איחוד הצלה טיפלו בפצוע אנוש כתוצאה מירי ברחוב שלמה בן יוסף בבאר שבע.

אליה יצחק טובול ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע מדווח מהזירה: "החובשים בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה ביצעו החייאה על הפצוע שסבל מפציעות אנושות. בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו בזירת האירוע".

תגובות

End of content

No more pages to load