• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חילופי מפקדים במשטרת ב''ש: נצ''מ טירן יהוד החליף את ניצב אפי שימן

נצ''מ טירן יהוד קיבל את הפיקוד על תחנת באר שבע, אחת המורכבות בארץ - שנותנת מענה לכחצי מיליון איש בבירת הנגב - תושבי העיר והמגיעים אליה מדי יום

טקס החלפת המפקדים (צילום: משטרת ישראל)

בטקס החלפת הפיקוד על תחנת באר שבע נערך אתמול (חמישי) במעמד ניצב יורם סופר מפקד מחוז דרום במשטרת ישראל, מפקד מרחב נגב תת ניצב יאיר חצרוני, ראש עיריית באר שבע  רוביק דנילוביץ', מפקדי תחנות המרחב ובני משפחה, העביר נצ"מ אפי שימן את הפיקוד על התחנה לנצ"מ טירן יהוד.

וידאו: טקס החלפת מפקדי תחנת ב''ש (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​


חתנת באר שבע נחשבת מורכבת: היא נותנת שירות לכ-220,000 תושבי העיר ועוד כ-300,000 איש המגיעים אליה מכל רחבי הנגב על בסיס יומי. מדובר באתגר מורכב בימי שיגרה ועוד יותר - בימי של מתיחות בטחונית וימי מגפה. 

לאחר טקס רשמי ומסדר כבוד, נישאו דברי ברכה ודרך צלחה לשני הקצינים הבכירים, היוצא והנכנס. 

מפקד מחוז דרום, ניצב יורם סופר: ''תחנת באר שבע נותנת  שירותי משטרה למטרופולין בו עוברים בממוצע כ -500,000 איש המגיעים לעיר מידי יום ביומו. האתגרים שנמצאים על סדר יומה של התחנה מורכבים ולא פשוטים כלל, על כך אני יכול להעיד כמפקד מחוז וכמי שהיה מפקד תחנת באר שבע קרוב ל-3 שנים''. 

''אפי הובלת את התחנה להישגיים מרשימים בתחומי הפשיעה, עבירות איכות החיים ושמירה על הביטחון ולצד זאת השקעתם במאבק בביריונות בכביש, בתאונות הדרכים והפנתם קשב לקהילה. טירן , היום אתה מקבל עליך את הפיקוד על תחנת באר שבע, אשר טומן בחובו אתגרים רבים. סומך עליך, הינך קצין עתיר ניסיון מקצועי ופיקודי''.

מפקד מרחב נגב, תת ניצב יאיר חצרוני: ''תחנת באר שבע היא מהתחנות המרתקות והמאתגרות במשטרת ישראל.
אפי, ידעת לפקד ולנהל אירועים במקצועיות, ברוגע ובקור רוח והחשוב מכל בדבקות בעקרון הפיקוד המעניק חופש פעולה לפקודך, מחזק אותם מסייע ומגבה. תחנת באר שבע הנה מצטיינת תחת פיקודך.טירן, מכיר אני היטב את יכולותיך ואני בטוח בהצלחתך. מבטיח אני כי חיים משעממים אינם מנת חלקו של מפקד תחנת באר שבע''.


ראש עיריית באר שבע מר רוביק דנילוביץ': ''אני רוצה להודות לאפי על שירותו רב השנים כמפקד תחנת באר שבע. אפי שותף אמת לפיתוח באר שבע והנגב, שותף לעשייה העירונית, לשיאים ולאתגרים שהעיר התמודדה עימם בשנים האחרונות. אפי הוביל את התחנה להישגים משמעותיים והתגלה לצד המקצועיות הרבה, כאנושי, בן אדם וחבר! אני בטוח שאפי עוד יחזור למרחב ולמחוז בתפקידים בכירים ומאחל לו המון הצלחה ובריאות, לו ולמשפחתו. בהזדמנות זו אבקש לאחל הצלחה גם לטירן מחליפו בתחנה. אין לי ספק ששיתוף הפעולה המצויין עם תחנת באר שבע יימשך ונוכל לתת לתושבי העיר את השירות המקצועי והראוי.״

מפקד התחנה היוצא נצ"מ אפי שימן: ''תחנת המשטרה בבאר שבע הוקמה בתאריך 9.5.1949 ואני מוניתי למפקד תחנת באר שבע בתאריך 9.5.2016, היום אני מסיים את תפקידי בדיוק מדהים של 71 שנים מיום הקמת תחנת המשטרה בעיר באר שבע.
היום אחרי 1460 שהם 4 שנים בדיוק, הגיעה העת לסיים כברת דרך משמעותית ומאתגרת ולפנות צפונה לתפקיד הבא כמדריך ראשי וסגן מפקד המכללה הלאומית לשוטרים. המשאב האנושי הוא שהוביל את התחנה להשגיה לאורך ארבע השנים האחרונות.
"גע באנשים, גע בהצלחה" היא בשבילי יותר מאמרת שפר. זהו סוד כוחה של תחנת באר שבע''.


מפקד התחנה הנכנס,נצ"מ טירן יהוד: ''ברצוני להכיר תודה לשותפיי מתחנת ערוער, תודה גדולה על כברת הדרך הארוכה שעשינו יחד מיום הקמתה. שוטרי ושוטרות תחנת באר שבע - כפי שנכתב בספר בראשית "ויקומו וילכו יחדיו אל באר שבע", לכיוון זה פנינו מועדות. וכפי שהיטיב לשיר הזמר מאיר בנאי ז"ל שאת ילדותו ונעוריו בילה בעיר באר שבע ורואה עתיד, וחושב תמיד, שהכוונה נותנת אמונה".


תגובות

End of content

No more pages to load