• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפקד פיקוד העורף נפרד ממחוז דרום

במפגש מצומצם שנערך בבאר אברהם, מפקד פיקוד העורף, האלוף תמיר ידעי נפרד מהמחוז: ''למרות שלפיקוד העורף אין סוללות טנקים או תותחים, יש לו אנשים ששווים לא פחות מזה''

רוה''ע ב''ש עם נציגות פיקוד העורף, באירוע בבאר אברהם (צילום: דובר צה''ל)

אתמול (ד׳), מחוז הדרום של פיקוד העורף נפרד ממפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי. הפרידה התקיימה בהשתתפות ראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ' ונכדו של דוד בן גוריון, פרופסור יריב בן אליעזר במרכז המבקרים ״באר אברהם״. 
במסגרת הפרידה, אנשי מחוז הדרום של פיקוד העורף, בשירות סדיר ובמילואים, הציגו את העשייה הרחבה במסגרת המאמץ נגד התפשטות נגיף קורונה. לאחר הצגת העשייה, אלוף תמיר ידעי ציין כי "הצגת העבודה שנעשתה בגזרת המחוז בתקופה מאתגרת זו מוכיחה כי למרות שלפיקוד העורף אין סוללות טנקים או תותחים, יש לו אנשים ששווים לא פחות מזה". 

מדברי מפקד מחוז הדרום, אלוף-משנה יוסי כהן: ״האתגר למיגור נגיף קורונה בו התעסקנו בחודשיים האחרונים, נתן לנו פרספקטיבה מאוד רחבה מה הוא פיקוד העורף. מחוז הדרום עמל בתקופה זו בסיוע לכלל הרשויות, למען התמודדות מירבית עם התפשטות הנגיף. חשוב לזכור כי כל עוד הנגיף כאן, אנחנו לא בשגרה- אנחנו בשגרה בנוכחות הנגיף. ניכר כי בתקופה זו מחוז הדרום ורשויות המחוז פעלו בצורה יוצאת דופן שמרכז הסיבה להצלחתה, הוא חוסן האזרחים״. 

מדברי ראש העיר באר שבע, מר רוביק דנילוביץ': "אני מבקש להודות לאלוף תמיר ידעי על שירותו המסור כאלוף פיקוד העורף. אני מודה על שיתוף הפעולה והסיוע לתושבי העיר בהתמודדות עם מצבי החירום והאתגרים שהתמודדה המדינה בשנים האחרונות. זוהי הזדמנות להודות לקצינים והחיילים המסורים של המחוז, ולאחל הצלחה רבה לאלוף תמיר ידעי בהמשך דרכו בשירות המדינה".

תגובות

End of content

No more pages to load