• 20 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

התמרמרות של חלק משרי הליכוד הביאה לדחיית השבעת הכנסת

הממשלה לא הושבעה היום, חמישי, בשל אי שביעות רצונם של חברי כנסת מהליכוד מתפקידי השרים שקיבלו. ההשבעה נדחתה ליום ראשון בצהריים

בנימין נתניהו (צילום: פייסבוק רוה''מ)

מאת: משה פריאל,כתבנו הפוליטי

יום קשה עבר היום (ה') על ראש הממשלה בנימין נתניהו יש אפילו אומרים שהייתה לו תקלה די נדירה והוא  לא ציפה להתמרמרות יש הטוענים  אפילו ניצנים של מרד בקרב  חלק משרי הליכוד שעמדו לפסוח עליהם בחלוקת תיקי הממשלה או מסרבים להצעות שהוצגו בפניהם .נתניהו לא סגר עדיין עם יואב גלנט, זאב אלקין, ניר ברקת, גילה גמליא, ציפי חוטובלי, דוד אמסלם.

ח"כ אבי דיכטר הממוקם עשירי ברשימה  הודיע כי יחרים את ההצבעה על כינון הממשלה נוכח העובדה שראש הממשלה לא טרח כלל להיפגש עמו ולהציע לו תפקיד ראוי בממשלה  "יש גבול לזלזול שכזה הוא לא רק כלפי ,אלא מהווה יריקה בפרצופם של 130 אלף מתפקדי הליכוד שבחרו בי בעשירייה הראשונה בליכוד" החלטתי שלא להשתתף אמר למקורביו.

צחי הנגבי הצטרף אליו ואמר: "עדיין לא זומנתי לשיחה בעניין הממשלה החדשה אני מניח שלא זקוקים לי הערב בכנסת".
וזה לא הכל: ההבטחה שקיבל שר החינוך  הרב רפי פרץ (ימינה) להישאר בממשלה ולקבל את תיק ירושלים הופרה לפני כמה שעות ולפי שעה בכלל לא בטוח אם ייכנס לממשלה.

כנראה שלא בכדי, נתניהו לא הפקיד עד כה את תיק החינוך. כל עוד תיק החינוך לא נמסר וזאת, אולי במכוון לאותת למפלגת ימינה רדו מהעץ ונצלו את יום השבת לחשוב האם פניכם באמת לאופוזיציה. כך או כך, תושבי הנגב התברכו שבממשלה הבאה יהיו שרים מהנגב ח"כ מיכאל ביטון  שר במשרד הביטחון ואלון שוסטר שר החקלאות.

תגובות

End of content

No more pages to load