• 08 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הרצח פוענח בעקבות עימות, הגופה לא נמצאה עד היום

בתום חודש וחצי של חקירה מורכבת הצליחו חוקרי המשטרה לפענח  דיווח בדבר הרצחה של נבין עמרני מחורה ולבסס תשתית ראייתית כנגד שלושה בני משפחתה החשודים בחשד לרצח, מבלי שעד כה נמצא גופתה של הקורבן

זירת החיפושים (צילום: משטרת ישראל)

פוענחה רציחתה של נבין עמרני, בת 21, מחורה. פריצת הדרך בחקירה התאפשרה ביקבות עימות בין מודיע משטרתי ובני משפחתו. בני המשפחה חששו כי הוא יספר את שידוע לו כביכול אודות הרצח. 

ב-17 באפריל, בשעות הלילה, התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אירוע קטטה בשכונה 3 בחורה. שוטרים שהגיעו למקום פגשו במודיע שדיווח שבני משפחתו תוקפים אותו מאחר והם חוששים שיספר למשטרה על כך שרצחו את אחותו בת ה-21 נבין אלעמרני. המודיע נלקח לתחנת המשטרה להמשך בירור הנסיבות.

עם סיום קבלת הודעתו ובתם הערכת מצב, הטיל מפקד מרחב הנגב, תת ניצב יאיר חצרוני, את החקירה על היחידה המרכזית של מרחב נגב.

וידאו: חיפושי המשטרה בזירת הרצח (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

ב-18 באפריל נעצרו בחשד לרצח 5 חשודים, בני משפחתה של הקורבן. עם התקדמות החקירה עלה החשד כי בעקבות סכסוך במשפחה החליטו בני המשפחה לרצוח את הקורבן בחצר הבית ולאחר מכן פעלו לטשטוש הראיות בפעולה ששיאה יציקת בטון חדש במקום בו עפ"י החשד נרצחה המנוחה ולאחר מכן העלימו את גופתה אשר לא נמצאה עד היום.

מהלך החקירה פעלו חוקרי היחידה המרכזית מרחב נגב לאיסוף ממצאים בשיטות מתקדמות ובנוסף הוקם חפ"ק חיפושים בו נטלו חלק עשרות שוטרים, מתנדבי משטרת ישראל מיחידת החילוץ ערד, כלבנים, פרשים, המערך האווירי ומפעילי רחפנים.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת ועם תם מלאכת החקירה והעברת חומר החקירה לידי פרקליטות מחוז דרום יובאו היום 3 חשודים, בני משפחתה של המנוחה, לבימ"ש.

וידאו: מפקד ימ''ר נגב סנ''צ איתן עמר (צילום: משטרת ישראל)
​​​​​​​

"משטרת ישראל פעלה בכל המשאבים העומדים לרשותה על מנת להגיע לחקר האמת בחשד לרצח נבין אלעמרני ועד התברר תוצאותיו המצערות. ניהול חקירה מורכבת זו משקפת את נחישותה של משטרת ישראל בחקירת חשד לפשיעה חמורה והרחקת חשודים מעורבים מהמרחב הציבורי למען בטחון ושלום הציבור", כך נמסר מהמשטרה.

תגובות

End of content

No more pages to load