• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''המנוחה נדקרה ונשחטה בפתח ביתה של אימה, מתחננת לעזרה''

על פי כתב האישום, הנאשמים נאסר אלעמרני (19) - אחיינה של הנרצחת, נעמן אלחויטי (30) - אחיה והמלאן אלעמרני (63) - אביה, רצחו את ניבין אלעמרני באכזריות ככל הנראה על רקע רצונה לחזור לגרוש שלה

זירת האירוע, נבין אלעמרני ז''ל (צילומים: משטרת ישראל)

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד שלושה נאשמים מחורה בגין עבירות של רצח בנסיבות מחמירות ושיבוש מהלכי משפט.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אביב דמרי, הנאשמים נאסר אלעמרני (19) - אחיינה של הנרצחת, נעמן אלחויטי (30)- אחיה והמלאן אלעמרני (63) - אביה, רצחו את ניבין אלעמרני באכזריות ככל הנראה על רקע רצונה לחזור לגרוש שלה, דבר אשר הנאשמים התנגדו לו. בבקשת המעצר צוין, כי "מעשיהם של הנאשמים מתאר את סוג המעשים האכזריים ביותר שיכול אדם בן אנוש, לבצע. במקרה דנן המעשים אכזריים שבעתיים, שעה שהם מבוצעים, כלפי מי שהיא בשר מבשרם, ובת משפחה מהקרבה הראשונה".

מכתב האישום עולה, כי ב-28 במרץ, לאחר עימות קולני עם המנוחה במתחם מגוריהם בחורה, הכו אותה הנאשמים, דקרו אותה בליבה ושיספו את גרונה. המנוחה ניסתה לחלץ עצמה מהנאשמים והחלה לזחול לעבר אמה, אשר ישבה בכיסא הגלגלים בפתח ביתה. אמה ניסתה להתקרב על מנת לעזור לה, תוך שהיא צועקת על הנאשמים שיחדלו ממעשיהם. בתגובה, נאשם 3 שהוא בן זוגה של האם ואביה של המנוחה, הכה אותה והרחיקה ממנה, תוך שהוא מאיים עליה כי אם לא תפסיק לצעוק הוא "יהרוג אותה ביחד עם הבת שלה".

לאחר הרצח, הכניסו הנאשמים את גופת המנוחה לתא המטען של המכונית והעלימו אותה יחד עם הסכין. עוד עולה מכתב האישום, כי אביה של המנוחה נטל צינור מים והחל לשטוף את הדם, אך כעבור זמן מה, כאשר נוכחו הנאשמים כי לא הצליחו לנקות את משטח הבטון, הזמינו מערבל בטון ויצקו שכבת בטון נוספת על משטח הבטון, וזאת על מנת להסתיר את כתמי הדם. כמו כן, מכרו הנאשמים את המכשירים הניידים של המנוחה ושברו את המכשיר הנייד של המטפלת של אמה, כשהם מאיימים עליה לבל תפתח את פיה.

התיק נחקר על ידי היחידה המרכזית של מרחב נגב.

בכתב האישום צוין, כי "הנאשמים במעשיהם גרמו, בצוותא חדא, בכוונה למותה של המנוחה בנסיבות  מחמירות לאחר תכנון או הליך ממשי של שקילה וגיבוש ההחלטה להמיתה, וכשהמעשה נעשה באכזריות מיוחדת, לאור העובדה שהמנוחה נדקרה ונשחטה, בפתח ביתה של אימה, לעיניה של האם, וכשהיא מתחננת לעזרה ונמנע מהאם לעזור לבתה".

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

תגובות

End of content

No more pages to load