• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מאסר לצעיר מתל שבע שהפיץ תמונות עירום של העיתונאית שרון פרי

בית משפט השלום בב״ש גזר היום עונש של 45 חודשי מאסר בפועל על סאבר אבו עצא שהורשע בפריצה לרכבה של העתינאית שרון פרי, גנב ממנה טלפון ובו תמונות אינטימיות שלה והפיץ אותן ברבים

שרון פרי (צילום עצמי, מתוך פייסבוק)

כמעט 4 שנות מאסר נגזרו על צעיר מתל שבע שפרץ לרכבה של העיתונאית שרון פרי והפיץ תמונות אינטימיות שלה, שהיו משורות במכשיר הסלולרי שלה. 

בית משפט השלום בב״ש קיבל את עמדת הפרקליטות וגזר היום עונש של 45 חודשי מאסר בפועל על סאבר אבו עצא שהורשע לאחר שמיעת ראיות בביצוע עבירות של פריצה לרכב, גניבה מהרכב, חדירה לחומר מחשב, הטרדה מינית באמצעות פרסום תצלום פוגעני ועוד. 

כמו כן, הטיל בית המשפט על הנאשם פיצוי למתלוננת בסך של 16,000 ש״ח ושלילת רשיון הנהיגה למשך 3 שנים.

בהכרעת דין, קבע בית המשפט כי הנאשם פרץ לרכבה של המתלוננת, גנב ממנו את ארנקה ואת הטלפון הנייד, העלה ממנו תמונות עירום לחשבון האינסטגרם שלה ואף הגיב בחשבון הפייסבוק שלה בשמה. עוד נקבע, כי הנאשם פעל לטשטש את מעשיו ולהקשות על גילוי הפעולות שבוצעו בטלפון הגנוב בכך שפרמט אותו לפני שמכר ולאחר שנמלט, סיכן אזרחים בכביש בנהיגתו הפרועה.

הפרקליטות ביקשה בשלב הטיעונים לעונש להטיל על הנאשם עונש של 4 שנות מאסר בפועל, זאת בין היתר לאור עברו הפלילי של הנאשם והפגיעה הנפשית הקשה במתלוננת.


עו״ד אסף בר יוסף מפרקליטות מחוז דרום (פלילי) מסר לאחר גזר הדין: ״בית המשפט קיבל את עמדת הפרקליטות במלואה והטיל על הנאשם עונש מאסר בפועל משמעותי וכן פיצוי למתלוננת, תוך שהדגיש כי על בית המשפט לתת ידו למאבק של הפצת תמונות אינטימיות וזאת באמצעות ענישה מחמירה.

בית המשפט קבע שהעובדה שהמתלוננת המשיכה בחייה, לא אמורה לפעול לחובתה ויש להכיר בפגיעה הרבה שנגרמה לה בעקבות הפרסום״.

תגובות

End of content

No more pages to load