• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השר עמיר פרץ נפגש עם רוביק דנילוביץ' וסייר בב''ש

עמיר פרץ, שר הכלכלה והתעשייהבא לב''ש, דן עם ראש העיר ונפגש עם קוסמטיקאית, עם בעל בית קפה קטן, סייר במפעלים בעיר ובישר שיקדם מתן פתרונות לעסקים שנפגעו מהקורונה

השר הפרץ הודה על האירוח לראש העיר דנילוביץ' (צילום: עיריית ב''ש)

מאת: משה פריאל ,כתבנו הפוליטי

שר הכלכלה והתעשייה החדש  עמיר פרץ, הגיע היום לביקור  בבאר שבע לפגישה עם ראש העיר רוביק דנילוביץ' וערך סיור במספר מפעלים בעיר.

כבר בשבוע הראשון לתפקידו כשר הכלכלה והתעשייה, הגיע הבוקר השר פרץ לביקור עבודה ראשון בבאר שבע.  את השר פרץ אירח ראש העיר רוביק דנילוביץ, אשר התלווה אליו במהלך כל הביקור.  במהלך הביקור נפגשו השניים עם אנשי הייטק מקומיים שהביעו את הצורך בסיוע להחזרת העובדים לפעילות, דווקא בדרום אשר נפגע קשות ממשבר הקורונה.  כמו כן,  נפגש השר פרץ עם נציגי העסקים הקטנים, בין היתר עם  קוסמטיקאית, בעל בית קפה קטן ומקומי ונציגי מעוף – גוף השטח של הסוכנות לעסקים קטנים, בדרום, שנפגעו אף הם ממשבר הקורונה, כאשר חלק ניכר מהעסקים טרם חזרו לפעילות ואחרים, לפעילות חלקית בלבד. לסיום נפגש עם ראשי התאחדות התעשיינים בדרום, שציינו את הצורך בהכשרת עובדים לתחום התעשייה והגדלת כלי סיוע. 
שר הכלכלה והתעשייה הקשיב לנציג התעשייה והעסקים ואמר כי הממשלה עובדת בימים אלו בפני אישור תקציבים משמעותיים לחזוק התעשייה והעסקים ומטרתי להביא כ-1 מיליארד שקלים ייעודיים להכשרת והסבה מקצועית של עובדים, כדי למלא החוסר העומד כיום על עשרות אלפי עובדים בתעשייה המסורתית ובהייטק.

עמיר פרץ, שר הכלכלה והתעשייה: "הנחתי את  הדרג המקצועי במשרדי להרחיב את שיתוף הפעולה  ולהתאים את הפתרונות  לקשיים הכלכליים הקיימים כיום עקב משבר הקורונה, עם דגש על הפריפריה הדרומית והצפונית, הן בזירוז השבת העובדים לפעילות, הסבת עובדים למקצועות נדרשים והכשרות חדשות, והן במתן כלי סיוע לתחום התעשייה וההייטק, זאת בהתאם למדיניות הכלכלה האנושית אותה אני מתכוון להוביל".

רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע: "אני מברך את השר פרץ על ביקורו בבאר שבע. משמח אותנו מאוד שבאר שבע זוכה לביקור הראשון שלו כשר הכלכלה וזהו פתח של שיתוף פעולה לקידום הכלכלה, העסקים והיוזמות הטכנולוגית בבאר שבע. באר שבע בפיתוח חסרת תקדים בעשור האחרון, כאשר הופכת למרכז כלכלי וחברתי חשוב במדינת ישראל. יחד עם משרד הכלכלה נחזק את פארק ההייטק,  במשיכה של חברות חדשות ונטפח את אלו שכבר כאן. נפתח ונקדם אזורי תעשייה ותעסוקה במגוון התחומים ונפעל בשיתוף פעולה עם העצמאים ובעלי העסקים הקטנים על מנת לסייע להם לעבור את המשבר הכלכלי החמור. אני מודה לשר ולצוות המשרד על הנכונות והרצון הרב לסייע ובטוח שנוכל לתרגם זאת למימוש חזונו של בן גוריון לפיתוח הנגב ובאר שבע בירתו."

השר הודה לראש העיר באר שבע על האירוח והקשב והודיע כי ישובו להיפגש בעתיד הקרוב למעקב.

תגובות

End of content

No more pages to load