• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

גאווה ארצית: אורי שגב מב''ש, זוכת בפרס ון ליר לעבודות גמר

שגב היא תלמידת מגמת ספרות בבית החינוך במדעי הרוח לתלמידי תיכון באוניברסיטת בן גוריון, תלמידת כיתה יב' במקיף א' בב''ש ועבודתה עסקה בקוויריות וא-בינאריות ביצירתו של שייקספיר

אורי שגב (צילום: עיריית ב''ש)

שגב זכתה בפרס מבין עשרות מתמודדים על עבודתה בנושא "קוויריות וא-בינאריות מגדרית בסונטות של שייקספיר: ניתוח פוקיאני של היסטוריית ההתקבלות". 

פרס ון ליר מוענק במטרה לקדם את מדעי הרוח בקרב הדור הצעיר ופיתוח חשיבה ביקורתית אצל התלמידים הנגזרת מכתיבת עבודת גמר מורכבת כל כך.

את הפרס תקבל שגב בטקס חגיגי שיתקיים בירושלים ב- 14/6. קודם לכן הוזמנה אורי לקבלת פנים ושיחה עם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין בבית הנשיא. במסגרת הביקור 
תציג שגב את עבודתה לנשיא המדינה.

מ"מ וסגנית ראש העיר באר שבע, מחזיקת תיק החינוך, ד"ר חפצי זוהר: "אנו מעודדים את תלמידנו למיצוי כישרונותיהם בכל תחומי המדע והדעת. לשמחתנו המצוינות הערכית והפדגוגית אליה מכוונים מוסדות החינוך מניבה פירותיה."

זוהר הוסיפה וציינה: "העיר באר שבע גאה. בהמשך לקידום מדעי הטבע העיר באר שבע רואה חשיבות עליונה בקידומם של מדעי הרוח. החברה זקוקה גם לאנשי רוח מצוינים שיובילו אותה.  ברכות לאורי ולצוות החינוכי על ההישג המרשים. זכייתה של אורי היא אבן דרך נוספת במסע החשוב לחיזוקם של מדעי הרוח''. 

תגובות

End of content

No more pages to load