• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ח"כ יעקב מרגי, בעבר יו''ר המועצה הדתית בב''ש - יו''ר וועדת הכלכלה

מרגי, תושב הנגב, נבחר לעמוד בראש וועדת הכלכלה בכנסת, תפקיד הנחשב יוקרתי. בעירייה ובבאר שבע בירכו על המינוי

ח''כ יעקב מרגי (צילום: עדינה וולמן - דוברות הכנסת)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

ח"כ הכנסת הוותיק יעקב מרגי לשעבר יו"ר המועצה הדתית בבאר שבע נכנס היום לתפקיד יו"ר וועדת הכלכלה הנחשבת כיוקרתית וחשובה מבין הוועדות בכנסת. חברי ועדת הכלכלה של הכנסת התכנסו היום, שני וקיבלו פה אחד את המלצת ועדת הכנסת לבחור בח"כ יעקב מרגי לעמוד בראשות הוועדה.

יו"ר ועדת הכנסת, ח"כ איתן גינצבורג, הציג את המלצת ועדת הכנסת וסיפר כי נחשף לח"כ מרגי בשנה האחרונה: "גיליתי אדם שהוא מענטש. לימדת אותי שבמרוקאית אין את המילה מענטש, אבל אתה אדם שכולו לב ושכל ישר, שמכבד את הבריות והבחירה שלך לתפקיד יו"ר הוועדה תהיה ברכה לכנסת ולמדינת ישראל", ציין גינצבורג.

וידאו: ח''כ יעקב מרגי בעת כניסתו לתפקיד (צילום: דוברות הכנסת)
​​​​​​​


יו"ר הכנסת ח"כ יריב לוין, בירך את ח"כ מרגי ואמר כי זאת הזדמנות להודות לו על שירותו כסגן יו"ר הכנסת: "אם אפשר לומר איך היינו רוצים לראות חברי כנסת בבית הזה, אז אתה דוגמה ומופת לכך והוועדה תהנה מזה בכל יום שאתה עומד בראשה אתה מקבל אתגר ענקי ,לוועדה משקל עצום והשפעה אדירה על המשק שהולכת ועולה מקדנציה לקדנציה אתה מגיע לוועדה עתיר ניסיון ואני בטוח שתעמוד באתגר ותצליח לתת מענה לכל מכלול הנושאים העצום שתחת סמכותה של הוועדה'', אמר.

בדברי ברכתו ליו"ר הכנסת ולחברי הוועדה אמר ח"כ מרגי  היו"ר החדש: "כיהנתי בשלל תפקידים ציבוריים במשך שנים רבות ,אך בסיום תפקידי כיו"ר ועדת החינוך הבנתי שתפקיד יושב ראש ועדה הוא התפקיד החשוב מבינהם .להיות יו"ר ועדת הכלכלה זה אתגר גדול מאוד ,בעיקר בתקופה הזו ואני גאה גם במשימה להחזיר את כבודה של הכנסת ולעזור לממשלה לתפקד. אני בא לעבודה יחד עם חברי הכנסת והצלחתי זו גם הצלחתם''.

חברי הוועדה בירכו גם הם את היו"ר הנבחר כאשר הם מדגישים את ניסיונו הרב אותו הוא עושה בנועם ובדרך ארץ. ראוי  לציין כי עם היוודע  בבאר שבע דבר בחירתו של מרגי לתפקיד גרמה הידיעה לקורת רוח רבה במסדרונות העירייה ובקרב תושבי העיר. 

תגובות

End of content

No more pages to load