• 01 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

דנילוביץ' לגלנט: לא לסגור בתי ספר, לתת למנהלים שיקול דעת

מאות תלמידים בב''ש מצטרפים מדי יום אל מעגל מבודדי הקורונה, אחרי שבכיתות מתגלים חולים מאומתים. רוה''ע ב''ש פנה לשר החינוך, על מנת שיאפשר למנהלים עצמאות בהחלטות - במקום לפעול תחת הנחיות גורפות

רוה''ע ב''ש, רוביק דנילוביץ' (צילום: פייסבוק רוה''ע)

ראש העיר באר שבע רוביק דנילוביץ' פנה לשר החינוך יואב גלנט, לאפשר למנהלי בתי הספר עצמאות מוחלטת וגמישות ניהולית מלאה להפעיל את המוסד החינוכי בכלים הטובים והנכונים שעומדים לרשותם.

דנילוביץ' פנה הבוקר לשר החינוך בעקבות הצטרפות תיכון מקיף ג' בעיר לבידוד מניעתי (לאחר שאתמול נכנסו תלמידי מקיף ו' לבידוד מניעתי).

בפנייתו הדגיש ראש העיר כי במציאות שנוצרה, לפיה חלק ממוסדות החינוך לומדים באופן רגיל ואחרים מושבתים בשל חולה מאומת אחד (מתוך 2000 תלמידים ואנשי הוראה), יש לתת עצמאות מוחלטת וגמישות ניהולית מלאה למנהלות ולמנהלי בתי הספר, להפעיל את המוסד החינוכי בכלים הטובים והנכונים שעומדים לרשותם (למידה מרחוק, קפסולות ותוכניות לימודיות בדגש על הכנה לבגרות) ולנצל באופן מיטבי את כוח ההוראה הקיים, זאת במיוחד לנוכח ההודעה של משרד החינוך, עד לרגע זה, שההגעה לבית הספר היא וולנטרית וכל הורה מקבל החלטה עצמאית.

עוד הוסיף דנילוביץ', כי בתי הספר בכל יישוב ברחבי הארץ שונים זה מזה באופיים, במספר התלמידים ובעזרים אשר עומדים לרשותם וכי אם ברצוננו לקיים שגרה מסויימת, לאורך זמן, צריך לאפשר למנהלות ולמנהלים  להציע חלופות ישימות, כאלה שיחזיקו מעמד ויצרו וודאות להורים, למורים ולתלמידים. 

ראש העיר סיים את פנייתו לשר, כי "אין מקצועיים ובעלי ניסיון כמותם וזה הזמן להאמין בהם ולתת להם את שרביט ההובלה וכי  במציאות בלתי אפשרית תפקידנו לאלתר ולמצוא את האפשר!".

תגובות

End of content

No more pages to load