• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חברת החשמל שכחה לעדכן את השכנים שההפסקה היזומה בוטלה

דיירים בשכונת רמות נערכו להפסקת חשמל יזומה בשל עבודות תשתית ונאלצו לשנות את התוכניות שלהם. ההפסקה בוטלה, חברת החשמל שכחה לעדכן אותם

צילום הדמיה: skeddy in NYC / CC BY 2.0

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

בחזית הבתים הפרטיים של רחוב אליהו בית צורי ואליהו חכים בשכונת רמות בבאר שבע הודבקו הודעות התרעה  של חברת חשמל כי ביום רביעי 3 ליוני, בין השעות  9:00 - 17:00 תהיה הפסקת חשמל יזומה ומומלץ לתושבים להתכונן בהתאם. בן היתר, התושבים נדרשו לנתק מהחשמל חלק ממכשירי הבית. הדיירים הצייתנים  נשמעו להוראות וקבלו בהבנה אי נוחות זמנית זאת.

במהלך היום, כך גילו, לא הייתה הפסקת חשמל וגם לא בוצעו שום עבודות תשתית ברחוב. "עשיתי הזמנה גדולה של קניות מאחד המרכולים שהייתה אמורה להגיע אלי היום. אולם במבט נוסף כשנזכרתי שהמקרר הביתי שלנו יהיה מושבת ביטלתי את ההזמנה" סיפרה אסתר, דיירת הרחוב.

"בדרך כלל לארוחת הצהריים אני מתארגנת באמצעות המכשירים החשמליים, אולם הפעם מתוך ידיעה שלא אוכל להפעילם נאלצתי להכין את הארוחה יום לפני כן", סיפרה דיירת אחרת. "רוב עיסוקי  ועבודתי היא מהבית תוך כדי שימוש רב במכשירים אינטרנט לפטופ  וציוד טכנולוגי נוסף.  היום העדפתי לעזוב את הבית ולנצל את הזמן לסידורים אחרים מתוך ידיעה ברורה שתהיה הפסקת חשמל ארוכה.", סיפר דייר נוסף.

מחברת החשמל נמסר בתגובה: ''לצערנו, בשל נסיבות חריגות, לא ניתן היה לבצע את העבודה היום, מה שגרם לאי נוחות ללקוחות החברה ואובדן משאבים לחברת החשמל. חברת החשמל מצרה על כך ותיידע את התושבים על מועד חלופי''.

תגובות

End of content

No more pages to load