• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הנהגת ההורים בב''ש: ''אל תשלחו את הילדים לבתי הספר''

כ-4,000 תלמידים בבאר שבע נתונים בבידוד, בעקבות חשיפה לחולים מאומתים. הנהגת ההורים העירונית יצאה בהודעה חריגה, המנוגדת לעמדתם של שר החינוך וראש הממשלה, אך מחויבת מציאות בשל המצב בב''ש

תלמידים בתור לבדיקת קורונה, במרפאת מכבי, בשכונה ט' (צילום: דוברות מכבי)

עימות בין הנהגת ההורים בבאר שבע, לבין שר החינוך יואב גלנט. שר החינוך, על דעת ראש הממשלה, סבור שמערכת החינוך צריכה להמשיך לעבוד כרגיל ורק בתי ספר בהם מתגלים חולי קורונה מאומתים ייסגרו. השבוע שיגר ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', מכתב לשר החינוך, בו ביקש כי ינתן למנהלי בתי הספר שיקול דעת לנהוג בדרך ביניים - לא לסגור את כלל בית הספר, אלא רק לשלוח לבידוד מניעתי את אותם תלמידים שהיו בחשיפה קרובה, לחזור ללימוד בקפסולות ובכיתות מפוצלות. 

לכולם ברור ש-40 תלמידים בכיתה, בחום של באר שבע, לא יכולים לנשום לאורך זמן כשהמסכות על פניהם. גם לא אנושי לבקש ממורה להישאר עם מסכה על פניו 8 שעות ויותר.

​​​​​​​

אחרי שבבאר שבע 4,000 תלמידים בתיכון, ביסודי ובגן הוכנסו לבידוד, בהנהגת ההורים העירונית החליטו לקרוא שלא לשלוח את הילדים לבית הספר, ''נוכח הסיכון בהדבקות בנגיף הקורונה, הקושי בשמירה על מתווה משרד הבריאות וההתפרצות להורים לתמידי ד' עד י' שלא לשלוח את התלמידים לבתי הספר. תלמידי החינוך המיוחד ימשיכו בשיגרת לימודים רגילה'', כותב אבנר ביטון, יו''ר הנהגת ההורים העירונית.

''כמו כן, קוראת ההנהגהלמשרד החינוך ולרשות המקומית ליישם מיד את הלמידה מרחוק לגביהם. יש על כן להשיב את הגנים, כיתות א' עד ג' ו-י''א-י''ב למתכונת קפסולות, מסכות, ריחוק חברתי והיגיינה אישית''. 


תגובות

End of content

No more pages to load