• 09 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ליוותה בחור לביתו - ונאנסה

החבר ביקש להפסיק, הצעירה התחננה, אבל הוא ביצע את זממו: כתב אישום נגד גויטום גרבהויט, בן 25, בגין אונס צעירה בת 19, שאירע בבית חבר ביישוב בדרום

צילום הדמיה. קרדיט: Image by Free-Photos from Pixabay

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית משפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד גויטום גרבהויט, בן 25, בגין אונס צעירה בת 19 בדרום הארץ.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד רננה לוי, לבקשת חברו של הנאשם, ליוותה המתלוננת את החבר והנאשם לביתו של הנאשם. תחילה שהו השלושה בביתו של החבר, שם ביצע הנאשם במתלוננת מעשים מגונים שלא בהסכמתה. המתלוננת ביקשה ללכת, והנאשם סירב לשחררה ויצא עימה למדרגות הבניין. בשלב מסוים, חברו של הנאשם ביקש ממנו שיניח למתלוננת.

לאחר שהנאשם והמתלוננת נשארו לבדם בחדר המדרגות, ניסתה המתלוננת לברוח מהנאשם, אך הנאשם משך אותה לדירתו וביצע בה מעשי אינוס, מעשים מגונים ואף גרם לה לחבלה בידה, הכל תוך כדי בכיה של המתלוננת ותחנוניה שיעזוב אותה. במהלך האירועים בדירתו, שוב ניסתה המתלוננת לברוח, אך הנאשם תפס אותה והמשיך במעשיו עד אשר החליט לשחררה מביתו.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של אינוס, מעשים מגונים ותקיפה הגורמת חבלה של ממש. הפרקליטות ביקשה את מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות

End of content

No more pages to load