• 09 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום: בא לקבל עיסוי, כדי לשדוד באיומים מסג'יסטית

למסג'יסטית בשכונה ד' ציפתה הפתעה איומה: לקוח הגיע כביכול לקבל עיסוי, שהפך לשוד מזוין. בפעילות מהירה של משטרת ב''ש נעצרו השודד והשותפים שלו והוגש כתב אישום

צילום הדמיה: whitesun12 / נחלת הכלל

כתב אישום הוגש בבית המשפט בב''ש, כנגד תושב העיר, בן 21, אשר יחד עם שני קטינים שדדו באיומים תושבת שכונה ד', שעסקה במתן שירותי עיסוי בביתה. סמוך ליום ה-26 במאי, הנאשם ושניים אחרים, אותן המעסה לא הכירה, קשרו קשר לשדוד את המעסה. 

לצורך העניין, כפי שמתואר בכתב האישום, הנאשם ערך ביקור בביתה, בטענה שהוא מעוניין בשירותיה, אך למעשה הוא ביקש לראות היכן היא שומרת את כספה. הוא תיאם פגישה עם המסג'יסטית והגיע לדירתה, מסר לה 200 שקלים והתיישב על מיטה. בינתיים, שני השותפים שלו, קטינים, המתינו בחוץ. זמן קצר לאחר שנכנס לבית המעסה, סיפר הגבר כי אימו התקשרה וכי עליו לצאת בדחיפות. ברגע זה, דפק בדלת הדירה אחד הקטינים, כשהוא רעול פנים ומחזיק בידו חפץ הנראה כאקדח. האישה נבהלה, החלה לצעוק ונאבקה בשודד, כשהיא מנסה להסיט הצידה את אקדחו. 

השודד נמלט מהבית יחד עם האחרים. יחידה ללחימה בפשיעה ומחלק הנוער בתחנת באר שבע פעלו לאיתור החשודים, אותם המתלוננת לא הכירה היכרות מוקדמת, ביצעה מעצרים ובסופו של דבר הוגש כתב אישום.

תגובות

End of content

No more pages to load