• 09 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נהג עישן בתחנה המרכזית - ונקנס ב-1,000 שקלים

פקח עירוני הבחין בנהג, כשהוא מעשן בתוך רציף התחנה המרכזית בב''ש. העניין הגיע לבית המשפט, שגזר על הנהג קנס של 1,000 שקלים

צילום הדמיה. קרדיט: Image by Lindsay Fox from Pixabay

שופט בית המשפט לעיניינים מקומיים בבאר שבע חיים פס, גזר על נהג אוטובוס אשר עישן סיגריה במתחם התחנה המרכזית בעיר קנס על סך 1000 שקלים.
.
בעיריית באר שבע אומרים שמדובר בנהג של אחת החברות שנצפה בתוך רציף התחנה שבידו סגריה. כאשר הבחין בצוות הפיקוח העירוני הוא השליך את הסיגריה בעודה בוערת. לטענת הנהג שסירב להזדהות בפני הפקחים, הוא לא עישן ובידו החזיק גליל נייר ובקבוק מים ולא סיגריה. נגד הנהג הנאשם הוגש כתב אישום המייחס לו ביצוע עבירה לחוק מניעת עישון במקומות ציבוריים.

בדיון שנערך בפני השופט פס, טען הנהג שהוא אכן מעשן אולם באותו הזמן הוא לא החזיק סיגריה בידו. השופט פס, ציין בפסק הדין מתוך התמונה שהוצגה בפניו נראית סיגריה בוערת כפי שאמר הפקח בעדותו.

" סוף דבר – אני קובע כי המאשימה הצליחה להוכיח ברמת הוודאות הנדרשת בפלילים את המיוחס לנאשם בכתב האישום ואני מרשיע אותו במיוחס לו בכתב האישום", אמר השופט. על הנהג הנאשם  הוטל קנס כספי בסך 1000 שקלים, כך הודיעה עיריית באר שבע. 

את העירייה ייצגה  בדיון עו"ד חן דומר – אסולין יועצת משפטית ותובעת עירונית.

מנהל אגף הפיקוח העירוני בני מגרלישוילי, ציין לשבח את הפקח שעשה את עבודתו נאמנה לצורך הגנה על שמירת בריאות הציבור ואת התובעת העירונית שלא איפשרו לנהג הנאשם לצאת ללא עונש בגין עבירה שביצע והתכחש לה.


תגובות

End of content

No more pages to load