• 05 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אחרי שנסגר לחודשיים בגלל המגפה: מתחם הסינמה סיטי נפתח מחדש

בינתיים, ייפתחו רק המסעדות והחנויות במתחם. ב-24 ביוני ייחנך מתחם זאפה ב''ש עם הופעה של אביב גפן. המתחם נחנך בנובמבר האחרון ונסגר עם פרוץ מגפת הקורונה

מתחם הסינמה סיטי (צילום: עידן אסלן)

אחרי חודשיים בהם היה סגור בגלל מגפת הקורונה, מתחם סינמה סיטי באר שבע נפתח שוב הבוקר. בשלב זה לא חזרו לפעילות בתי הקולנוע במתחם. המתחם נפתח רשמית בנובמבר האחרון, אך נסגר עם פרוץ המגפה. כעת, לאחר היערכות וביצוע ההתאמות הנדרשות להנחיות משרד הבריאות ייפתח המתחם מחדש.

המתחם הינו בבעלות היזמים יגאל דמרי וקבוצת יונייטד קינג ונבנה בהשקעה של כ-550 מיליון ₪ ומשתרע על פני 3 קומות.

עם החזרה לשגרה ייפתח לראשונה מתחם זאפה באר שבע, שמועד הפתיחה המקורי נפל בדיוק על הכרזת הסגר הראשון בקורונה. מופע הפתיחה יהיה, כמתוכנן, של אביב גפן, ב-24 ביוני ולמחרת יתקיים מופע של אליעד. כמו כן תיפתח בפעם הראשונה חנות האאוטלט  של "פקטורי 54", שחולשת על שטח של למעלה מ- 2000 מ'.

בנוסף, ייפתחו כלל מסעדות המתחם, ביניהן, ג'פניקה, פאב הפטריקס, סדפה, קפה נמרוד, קפה ללוש, גלידה גולדה, לה גופרה ובקרוב – סניף שלישי של KFC בארץ. וכן מתחם הילדים הגדול באזור הכולל מסלולי נינג'ה, מתחם טרמפולינות, בריכות כדורים, חדרי יומולדת בקונספטים שונים, קירות טיפוס ושלל משחקים וחידושים. תיאטרון הסינמה ייפתח בשלב זה להופעות בלבד.

עמירם בנט, מנכ"ל מתחם סינמה סיטי באר שבע: "אנו שמחים לפתוח מחדש את מתחם הבילוי והפנאי הגדול והמפואר ביותר בישראל. בחודשיים האחרונים נערכנו בכל הכוח לפתיחה המחודשת. התחדשנו בחנויות חדשות, מותגי בגדים ומסעדות חדשות ואנו פועלים בהתאם לכללים והנחיות משרד הבריאות. מזמינים אתכם לחוות יחד אתנו את הפתיחה המחודשת".

שעות פתיחת המתחם: 10:00-22:00, המסעדות ומתחם הזאפה יהיו פתוחים עד שעה מאוחרת יותר, יש להתעדכן בעמודי הפייסבוק של המסעדות ושל זאפה באר שבע.

תגובות

End of content

No more pages to load