• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מורה לריקודים סלוניים הורשע בהטרדה מינית של ילדות

בית המשפט אסר לפרסם כל פרט המזהה את האיש או את קורבנותיו. עם זאת, בהכרעת הדין פורטו דרכי הפעולה של הנאשם

צילום הדמיה: picturexv / נחלת הכלל

מדריך לריקודים סלוניים, שהעביר שיעורים במתנס''ים, הורשע היום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע בביצוע מעשים מגונים והטרדות מיניות  בקטינות.

הרכב שופטי בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיעו היום את הנאשם אשר על פי כתב האישום, עבד במועדים הרלוונטיים  כמדריך לריקודים סלוניים לילדים ובני נוער. בין היתר לימד שיעורי ריקוד במתנ"סים ושיעורי ריקוד פרטיים ליחידים או זוגות במתנ"סים. במהלך הקשר עם תלמידותיו נהג הנאשם להעביר להן מסרים באמצעות יישומון "ווטסאפ".

הנאשם מזוכה מעבירה של מעשה מגונה, כפי שיוחסה לו על פי האישום החמישי, לאור הודעת המאשימה כי היא חוזרת בה מאישום זה בשל כך שעדת התביעה "לא רצתה" להעיד וכפי שצויין בראשית הכרעת הדין בפסקה 3 לעיל."

בית המשפט אסר לפרסם כל פרט המזהה את הקטינות או מי מבני משפחתן, וגם את שמו של הנאשם

בהכרעת הדין פורטנ דרך פעולתו של הנאשם:  "...ניתן ללמוד ממעשי הנאשם אודות דפוס התנהגות חוזר במספר הקשרים: ניצול הזדמנות המאפשרת הסוואת המעשה או השיח המיני - שיחות ונגיעות בקטינות בעלות אופי מיני, תחת הכסות של האופי החושני של סגנון הריקודים אותו לימד, גם כאשר נכחו אנשים נוספים באולם הריקודים באופן שהקטינות סברו שאחרים מן הצד הבחינו בכך שהנאשם נגע בהן באופן מיני אך לצופה מן הצד הדבר נחזה כריקוד שגרתי. היחידה שתיארה שהבחינה בנגיעה בעלת אופי מיני ברקדנית אחרת הייתה עדת תביעה מס' 9 , שהעידה אודות כך שהנאשם נגע בקטינה 3''.

מהנאמר בהכרעת הדין, עלה כי בין היתר, העידה אחת הקטינות שהנאשם אמר לה שהיא צריכה להיות יותר סקסית ונשית וכן שהיא צריכה "לשכב איתו" בשביל לרקוד יותר טוב. קטינה אחרת העידה שהנאשם אמר לה שהיא צריכה "להתנהג כמו שרמוטה על הרחבה" וכן העידה שהנאשם נגע בה במהלך שיעורי הריקוד ברגליים, בידיים, בשיער ובמקום מוצנע מעל לבגדים. עוד העידה הקטינה  שהנאשם אמר לה במהלך שיעור ריקוד שהיא צריכה לבצע בעצמה מעשה מיני כדי להרגיש סקסית כדי שתוכל לרקוד יותר טוב. 

תגובות

End of content

No more pages to load