• 02 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תחלואת הקורונה בנגב: נשקל סגר על רהט, 10 אנשי צוות מסורוקה בבידוד

העליה המדאיגה בתחלואת הקורונה בנגב: סגר נשקל על העיר רהט, 10 אנשי צוות בסורוקה הוכנסו לבידוד - אך רבים עדיין מסתובבים ללא מסכות

צילום הדמיה: דוברות מד''א

העליה המדאיגה בתחלואת הקורונה בנגב: בפיקוד העורף שוקלים להטיל סגר על מספר שכונות בעיר רהט - או ייתכן על העיר כולה, בעקבות העלייה החריגה בתחלואת הקורונה. מפקד פיקוד העורף אמור לדון על כך עם ראש עיריית רהט, נתון בעצמו בבידוד. רהט וערערה נמצאים בין היישובים בישראל בהם נתגלו הכי הרבה חולי קורונה בימים האחרונים. 

הנטיה בקבינט הקורונה היא לא להטיל סגר גורף על ישראל, בשל הפגיעה הכלכלית החמורה, אלא לתחם את הסגר לאיזורים ''אדומים'', בהם התחלואה חריגה. במשרד הבריאות מביעים דאגה מהפריסה הרחבה של התחלואה ובעיקר, מהעובדה שרבים אינם מצייתים להוראת עטיית המסכה. 

בשל העליה בתחלואה, החליטה הממשלה להפסיק את המשך ההקלות.

בבאר שבע, ראש העירייה רוביק דנילוביץ' נתון בהסגר אחרי שנחשף לחולה קורונה מאומת ואף כי הבדיקה שערך הבוקר יצאה שלילית, הוא ישאר בסגר עד יום שלישי. אתמול נערככ ישיבת מועצת העיר, ללא סיקור תקשורתי, בשל מגבלות הקורונה. זו הישיבה השניה בה לא מתאפשרת כניסת תקשורת למתחם הישיבה.

בבית החולים סורוקה 10 אנשי צוות מביה״ח הוצאו לבידוד עקב חשיפה לרופא בחטיבה הכירורגית שנמצא חיובי לקורונה, ההדבקה ממקור חיצוני לבית החולים.  בית החולים ומשרד הבריאות מבצעים כמקובל בדיקה אפידמיולוגית של אנשים שבאו עימו במגע.  הנחיות מתאימות יימסרו בהתאם לתוצאות הבדיקה, אמרו בבית החולים.

תגובות

End of content

No more pages to load