• 04 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חיפושים נרחבים אחרי חייל שנעלם מבסיסו בדרום

סמ''ר עדיאל בנימין פישלר יצא אתמול מבסיס שיזפון בשעות הערב. הוא הסביר לשומר כי הוא יוצא לדבר בטלפון - ומאז נעלמו עקבותיו. חיפושים נרחבים נערכים אחריו הערב, בהשתתפות מסוקים ויחידת חילוץ אילת-אילות

החייל עדיאל בנימין פישלר

לאן נעלם החייל סמ''ר עדיאל בנימין פישלר, בן 21, אשר משרת בבסיס "שיזפון" בנגב?  פישלר נראה לאחרונה אתמול, חמישי, בשעות הערב, כשהוא יוצא מהבסיס. במערכת הצבאית ישנה דאגה לגורלו, שכן הוא נראה יוצא מהבסיס ללא ציוד  ובשעות שלא חולפת במקום תחבורה ציבורית. מבדיקה שערכו גורמי צבא עם הוריו, הוא לא היה בדרכו הביתה.

המשטרה פנתה אתמול לעזרת הציבור במאמציה לאתר את החייל. בצה''ל ובמשטרה עורכים חיפושים נרחבים על מנת לאתרו.  לאזור הבסיס הוקפצו מתנדבי יחידות החילוץ אילת-אילות. בחיפושים משתתף מסוק משטרתי. תיאור החייל ותמונתו הופצו גם באוטובוסים שמסייעים חיילים מבסיסי הדרום. 

צילום החייל, שהפיצה משטרת ישראל

מחקירת צה''ל את תנועותיו האחרונות, פישלר יצא לריאיון ביום חמישי במפקדת זרוע היבשה בג'וליס. הוא   חזר בערב לבסיסו בדרום. כמה שעות לאחר מכן, הוא יצא מהבסיס. לשומר הוא הסביר שהוא יוצא לשוחח בטלפון. מאז שיצא לא נודעו עקבותיו.

​​​​​​​תאורו של עדיאל בנימין פישלר: גובהו 1.75 מ', עיניו חומות. מבנה גופו בריא, מזוקן.  גוון עורו בהיר. הוא לבש מדי ב׳ עם דרגת סמל ראשון.

כל היודע דבר אודות הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל, או למשטרת ישראל מרחב אילת בטלפון 086362444

תגובות

End of content

No more pages to load