• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מנהל בית ספר נורה, מצבו קשה

מנהל בית ספר בפזורה הבדואית ליד ב''ש נורה ונפצע קשה. יחד עימו נורה גם דודו בן ה-64. הרקע לירי: מאבקי שליטה על בית הספר בפזורה

(צילום הדמיה: דוברות מד''א)

שני גברים בגילאים 45 ו-60, תושבי הפזורה שליד ב''ש, נפצעו באורח קשה הערב, שישי. אחד הגברים, בן 45, הוא מנהל בית ספר בכפרו. הפצוע השני הוא הדוד שלו. סמוך לשעה 21:00 שני הפצועים הובהלו לכניסה ליישוב שגב שלום, שם  המתינו  להם צוותי מגן דוד אדום שהגישו להם טיפול ראשוני וביצעו ניתוח בשטח.

על פי עדי ראיה, שבט אבו-קווידר, ששני הפצועים משתייכים אליו, נמצא בסכסוך בשל ויכוח על השליטה בבית הספר החדש בכפר, שהוקם על מנת להפחית את המתיחויות בקרב שני הפלגים, המבקשים כל אחד לעצמו שליטה על מוקדי הכוח בכפר.

פראמדיקית מד"א, שהגישה טיפול לאחד הפצועים, חני בן דוד, סיפרה: "סמוך לכניסה לשגב שלום חברנו עם רכב פרטי. הפצוע היה בהכרה וסבל מפציעות קשות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל ניתוח זעיר בשטח והוא פונה במצב קשה ויציב לבית החולים תוך המשך טיפול רפואי שכלל תרופות ועצירת דימומים" .

ממד''א נמסר כי בשעה 20:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פצוע מירי שהובא לחבירה עם צוותי מד"א סמוך לכניסה לשגב שלום. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה גבר בן 45 במצב קשה. פראמדיקית.

מהמשטרה נמסר כי התקבל דיווח אודות שני פצועי ירי אשר הגיעו מפזורת אבו קוידר/כביש 25 לטיפול רפואי בבית החולים. שוטרים פתחו בסריקות ונפתחה חקירה.

תגובות

End of content

No more pages to load