• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בתום יומיים של חיפושים: נמצאה גופת החייל שנעלם מבסיס שיזפון

סמל-ראשון עדיאל פישלר ז״ל יצא בחמישי בערב משער הבסיס בו שירת והסביר לשומר כי הוא הולך לעשות שיחת טלפון - מאחר ואין קליטה בתוך הבסיס. זו הפעם האחרונה שמישהו ראה אותו בחיים

סמל-ראשון עדיאל פישלר ז״ל

סוף עצוב לפרשת היעלמות החייל סמל-ראשון עדיאל פישלר ז״ל, בן 19, שיצא ביום חמישי בערב מבסיס שיזפון שבגנב, כביכול על מנת לעשות שיחת טלפון, מאחר ובתוך הבסיס אין קליטה סלולרית. מהרגע שיצא מהבסיס, נעלמו עקבותיו. משך יומיים  ערכו כוחות חיפושים נרחבים אחריו, אולם האיכון הסלולרי הראה כי הנקודה האחרונה בה הטלפון היה דלוק, היה סמוך לשער הבסיס. 

זמן קצר לאחר היעלמו, החלו חיפושים נרחבים אחרי החייל, שכללו כוחות משטרה, צה''ל, מסוק, מתנדבים וגם אנשי הכפר הסמוך, ביר הדאג', הצטרפו לחיפושים. משיחזור תנועות האחרונות, עולה כי פישלר יצא לריאיון ביום חמישי במפקדת זרוע היבשה בג'וליס, מאחר ורצה לצאת לקורס, אך סורב. הוא ביקש לצאת שבת לביתו בשכונת גילה בירושלים - וגם בקשה זו סורבה. בערב, כאשר חזר לבסיס, נראה לאחרונה על ידי שומר השער הגדודי, לו הסביר כי יוצא החוצה לטלפן, מאחר ובבסיס שיזפון אין קליטה סלולרית. הוא יצא מהבסיס כשנשקו האישי איתו. איש לא שמע קול ירי ובצה''ל גם לא מפרטים את סיבת מותו של החייל.

החיפושים אחרי החייל (צילום: יחידת הכלבנים)​​​​​​​
החיפושים אחרי החייל (צילום: יחידת הכלבנים)

מדובר צה''ל נמסר בתגובה: ''לפני זמן קצר, נמצאה גופתו של לוחם צה"ל, סמל-ראשון עדיאל פישלר ז״ל, בשטח אימונים סמוך לבסיס שיזפון. הלוחם נמצא על ידי לוחמי עוצבת "בני-אור" שפעלו לאיתורו ביומיים האחרונים. המשטרה הצבאית פתחה בחקירת נסיבות האירוע. הודעה נמסרה למשפחתו''. 

''במהלך היומיים האחרונים, כוחות צה"ל ובהם מפקדי עוצבת "בני-אור" וחייליה, מאות לוחמים מיחידות השדה יחד עם כוחות המשטרה הצבאית, הענף לאיתור נעדרים באגף כוח האדם וחיל-האוויר פעלו בשיתוף משטרת ישראל ומתנדבים מהכפר ביר הדאג', לאיתור הלוחם, סמל-ראשון עדיאל פישלר ז"ל, שכאמור נעדר מאז יום חמישי בערב''.

תגובות

End of content

No more pages to load