• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נתניהו בכינוס וועדת השרים: אלעד ושכונות בטבריה הוגדרו איזור מוגבל

וועדת הקורונה הכריזה על העיר אלעד ושכונות בטבריה כמוגבלים, בעקבות העליה בתחלואה בקורונה. בשבוע שעבר הודרו שכונות ברהט וערערה בנגב איזור מוגבל

צילום המחשה: דוברות המשטרה

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס הערב את ועדת השרים לקבוע אזורים מוגבלים במדינה בעקבות  עלייה דרמטית בנדבקי הנגיף. הועדה החליטה להכריז על אלעד ושכונות בטבריה "כאזורים מוגבלים" ההגבלה תהיה למשך 7 ימים החל ממחר בשעה 8:00 בבוקר .

נתניהו: "בעקבות עליית התחלואה קיבלנו הערבנבועדת השרים את המלצת משרד הבריאות להטיל מגבלות על כמה שכונות בעיר טבריה וביישוב אלעד.
אנחנו מחר בבוקר נבדוק גם יישובים אחרים.הדרך הבטוחה ביותר לעצור את המגיפה זה שכל אזרחי ישראל יעטו מסכות וישמרו על מרחק .בכל מקרה אנחנו מחר נידרש ליישובים אחרים ונודיע בהתאם את ההחלטות שלנו."

במקביל משרד הבריאות הורה לקופות החולים כי יש לבדוק 48 שעות  כל מי שצריך להכנס לבידוד. המל"ל המטה לביטחון לאומי פרסם הערב כי 459חולי קורונה נוספו ב24 השעות האחרונות אדם נוסף נפטר ומספר המתים מהנגיף עומד על 308 קורבנות . מספר החולים הקשים עומד על 40 מהם 27 מונשמים.
ביממה האחרונה נשמעים פה ושם אמירות של מומחי  רפואה, המודאגים מדעת קהל המקלה והמתייחסת בשאננות   למגיפה. החודרת אף לחלקים בממשלה.

תגובות

End of content

No more pages to load