• 06 מרץ 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רשת קפה נמרוד קרסה, הסניף בסינמה סיטי ימשיך לפעול

רשת ''קפה נמרוד'' קרסה בעקבות משבר הקורונה וכל הסניפים נסגרו - מלבד הסניף הבאר שבעי. זכייני סניף באר שבע, בסיוע מנכ''ל סינמה סיטי, החליטו להמשיך בפעילות בית הקפה ,הנקרא ע''ש חייל שנפל במלחמת לבנון

צילום ג׳ני מרדכייב, קפה נמרוד סינמה סיטי באר שבע

רשת ''קפה נמרוד'' קרסה ואתמול בעלי הרשת, אהוד שגב, הודיע למשקיעים כי הוחלט לסגור את כל הסניפים. הבוקר הודיעו הזכיינים בבאר שבע, כי הסניף בסינמה סיטי בבאר שבע ימשיך לפעול. רשת ''קפה נמרוד'' נקרא על שמו של נמרוד שגב ז''ל, חייל חטיבת גולני שנהרג במלחמת לבנון השניה. הזכיינים בב''ש החליטו להמשיך לפעול, בין היתר על מנת להנציח את שמו של נמרוד.

רשת קפה נמרוד הינה הראשונה שנסגרת בעקבות משבר הקורונה. בעלי הרשת כתב אתמול למשקיעים: ''כידוע לכולם, בעקבות מגפת הקורונה העולמית, רשת קפה נמרוד וסניפיה נקלעו למשבר חמור. במהלך החודשים האחרונים, מתחילת המשבר, פעלנו ללא לאות בכל דרך אפשרית בניסיון לשקם את החברה בסיוע הזכיינים, התקשורת ואינסוף גורמים נוספים שהתעניינו ברכישה או בייעוץ פיננסי להצלת הרשת. מאחר והקורונה נתנה את אותותיה באופן כה קריטי במרבית סניפי הרשת, זכיינים רבים הרימו ידיים והחליטו לא לפתוח את סניפיהם''.

"לצערנו הרב, גם הגורמים הרבים עימם היינו במגעים מתחילת המשבר הבינו שככל הנראה אין יכולת ממשית לשקם את הפעילות בעתיד הנראה לעין בשל התפוררות הפעילות שהביאה איתה המגפה. אנו רוצים להודות אישית לכל אחד ואחת מכם על האמון שנתתם בנו טרום משבר הקורונה, אך בצער רב וכאב אדיר, אנו נאלצים להודיע שרשת קפה נמרוד מסיימת את פעילותה באופן סופי".

הסניף במתחם סינמה סיטי בבאר שבע, שרק לאחרונה חידש את פעילותו, ימשיך לפעול כרגיל. עמירם בנט, מנכ"ל מתחם סינמה סיטי, אמר: "נעשה כל שביכולתנו לסייע לזכיינים להמשיך בפעילות ולהנציח את שמו של נמרוד".

משבר הקורונה פגע ברבים מתחום המסעדנות. בעלי הרשת, שנלחמו בחודשים האחרונים להמשיך את פעילותם, נותרו ללא פתרון. בצל ההודעה על סגירת הרשת, נאבקים כעת הזכיינים על שמירת השם והמשך הנצחתו של נמרוד שגב ז"ל שנהרג במלחת לבנון השנייה. 

זכייני סניף באר שבע, נתנאל דנינו וגדי מרדכייב, מסרו הבוקר: "אנחנו פתוחים כרגיל. נמשיך לשמר את הנצחתו של נמרוד ז"ל. בתור לוחמים לשעבר בגולני, שמכירים את השכול מקרוב אנחנו נעשה כל שביכולתנו להנציח את נמרוד ולצלוח את המשבר הזה כדי שנוכל להמשיך את המורשת ולהגיש לתושבי באר שבע והסביבה את ארוחות הבוקר המפורסמות שלנו ואת התפריט של הרשת, שבנה אח של נמרוד". 

עמירם בנט, מנכ"ל מתחם סינמה סיטי באר שבע אמר: "קיבלנו בצער את הידיעה על סגירת הרשת שקרסה בעקבות משבר הקורונה. המשבר הזה היה אכזרי לתחום המסעדנות ולכל תרבות הבילוי והפנאי בישראל. הנהלת סינמה סיטי באר שבע תעשה כל שביכולתה לסייע לזכיינים על מנת להמשיך ולשמר את המורשת ולהנציח את זכרו של נמרוד שגב ז"ל ולהמשיך להגיש אוכל איכותי באווירה כפרית לאוכלוסיית האזור. אני קורא, דווקא בעת הזו, לתושבים באזור לבוא לפרגן ולחזק את העסקים המקומיים במתחם".
מתחם סינמה סיטי באר שבע נפתח לאחרונה שוב, אחרי שספג גם הוא הפסדים בעקבות המשבר. רק אתמול התקיימה הופעת בכורה ב"זאפה" שנפתח לראשונה וחנויות חדשות נפתחו בשבוע האחרון, ביניהן מתחם אאוטלט של "פקטורי 54", פוט לוקר ועוד.

תגובות

End of content

No more pages to load