• 28 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השרה רגב: ''אעזור לבאר שבע והנגב''

שרת התחבורה רגב: ''מי שיקח את הפרויקט יהיה חייב להעסיק קבלני משנה וספקים מבאר שבע והדרום''

השרה רגב בסניף הליכוד (צילום: משה פריאל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים ח"כ מירי רגב הייתה היום (שלישי)אורחת  העיר באר שבע. את סיורה  פתחה בפגישה עם ראש העיר רוביק דנילוביץ והשיקה יחד עימו ועם מנכ"ל חברת נתיבי איילון, איתמר בן מאיר את התכנית האסטרטגית לתחבורה למטרופולין. התוכנית תכלול תכנון מערכת עתירת נוסעים מודרנית ,מתקדמת ואיכותית לרווחת תושבי באר שבע והדרום .

ראש העיר רוביק  דנילוביץ ציין כי "מדובר בבשורה גדולה וחשובה לעיר באר שבע ולמטרופולין הדרומי של מדינת ישראל.זוהי משימה לאומית שיש לה היבטים חברתיים וכלכליים משמעותיים ,שיעצימו את אזור הנגב ותושביו''.

וידאו: השרה רגב בסניף הליכוד (צילום: משה פריאל)
​​​​​​​


מאוחר יותר, בסניף הליכוד המקומי, נפגשה עם חברי הסניף ובראשם סגן ראש העיר ויו"ר סיעת הליכוד שמעון בוקר. לקהל השומעים סקרה  את  יעדי משרדה  לשנים הבאות .עם התמקדות על באר שבע והדרום :" רק היום ראש העיר דנילוביץ חתם עם נתיבי איילון על אחד הפרויקטים הגדולים לרווחת תושבי באר שבע והדרום. אני צופה שאחרי התכנון תהיה כאן תחרות בין חברות התשתית. התנאי שלי היה לא משנה איזו חברה תזכה במכרז  נתיבי ישראל,או דרך ארץ, או איילון . מי שיקח את הפרויקט יהיה חייב להעסיק  קבלני משנה וספקי משנה מבאר שבע והדרום'', הדגישה רגב.

השרה אף העלתה את היעד במאבק בתאונות הדרכים הגובה מחיר יקר ;"הציבור חייב להבין שסימוס באמצע נהיגה גורמים לתאונות הכי גדולות.גם פה בבאר שבע היו תאונות קשות מאוד''.
עוד הוסיפה השרה:"אני מתכוונת ברצינות לעזור פה לעיר באר שבע ולנגב. זה לא סוד. ראשית אני במקור דרומית ותמיד אהיה משפחתי עדיין גרה בקריית גת. כל התפקידים שעשיתי תמיד לקחתי את באר שבע והנגב כפרויקט .כבר בתחילת דרכי דרשתי שצה"ל עובר לנגב שיקחו קבלני משנה וספקים מהדרום איןדבר כזה שיביאו ממרכז הארץ נלחמתי  על זה עם מנכ"ל משרד הביטחון וכך עשינו לא יכול להיות שכל הכסף מחולק לתל אביב וגוש דן..כך עשיתי גם בתפקידי כשרת התרבות והספורט''.

תגובות

End of content

No more pages to load